Prihlásiť

Ray-Ban Reverse Lens: Ikonická minulosť sa stretáva s budúcnosťou

Legendárne modely okuliarov, ktoré všetci poznáte, prichádzajú v prevedení, ktoré nikto nečakal!

Revolučný futuristický dizajn

Inovatívny dizajn posunul tvar šošovky z klasicky vypuklého do rebelsky preliačeného.

Dokonalý zrak

Nový tvar nemení nič na kvalite samotných šošoviek a ich dokonalom prevedení, ktoré zabezpečuje 100 % ostrý zrak za každých podmienok.

Univerzální sedící tvar rámu

Kolekcia Reverse Lens je precízne navrhnutá tak, aby sadla každému tvaru tváre a dodala každodenný komfort.

Ochrana proti odleskom

Nerobte kompromisy a užite si blokovanie odleskov až do 70 %.

Udržateľnosť

Pri výrobe sa prihliada na každý detail – od dizajnu až po výber materiálu, čím sa minimalizuje vplyv na životné prostredie.

ZĽAVA 15 %

Zľavový kód: SPHERE15

Ďalšie články z nášho blogu

Vo Sphere oslavujeme 30 rokov

Čas je pojem veľmi relatívny. A aj keď je tou najspravodlivejšou veličinou, pretože nám všetkým odmeriava úplne rovnako, jeho vnímanie rovnaké nie je. Veci príjemné utekajú vždy tak nejako rýchlejšie a tie opačné sa tiahnu ako med. Avšak stačí letmý pohľad do kalendára alebo na hodinky a hneď vieme, na čom sme. A tak úplne presne tiež vieme, že vernostný program Sphere oslávi Slovenskej aj v Českej republike tento rok 30. rokov od svojho založenia.

História golfu

Na otázku, kto vymyslel golf, sa pravdivú a presnú odpoveď asi nedozvieme. O pôvode golfovej hry sa sporí niekoľko národov a zároveň existuje mnoho teórií o začiatkoch tejto hry. Jediné, čo vieme je, že už v stredoveku existovalo v Európe niekoľko hier s palicou a loptičkou. Niektorí historici sa domnievajú, že jednou z hier bola palle-maille. Tá sa hrávala vo francúzskych a talianskych uliciach. Pri tejto hre sa používala palica s paličkou. Cieľom bolo trafiť cieľ, ktorý bol buď na zemi, alebo zavesený pomocou palice s paličkou a drevenéj gule.

1.Máj – Sviatok lásky a jari

„Bol neskorý večer – prvý máj – večerný máj – bol lásky čas. Hrdličkin pozýval k láske hlas, kde borovicový zaváňal háj…“ Túto slávnu báseň od Karla Hynka Máchu určite všetci dobre poznáte. Tento lásky čas 1. máj už sa blíži. Je to tradičný český sviatok zamilovaných, niečo ako je v Amerike Valentín. Hoci u nás mnoho ľudí začalo oslavovať Valentína, 1. máj má stále svoje čaro.Jan Amos Komenský český barokový spisovateľ, filozof, náboženský spisovateľ, pedagóg, politický spisovateľ a vedecký spisovateľ 1592–1670