Prihlásiť

Tipy Sphere

Nové vo Sphere

Gsklub.sk

Jeden z najväčších internetových predajcov výživových doplnkov a vitamínov na slovenskom i českom trhu. Portfólio zahŕňa produkty pre všetky vekové skupiny.
Zľava 10 %
v e-shope
Nové vo Sphere

Electrolux

Electrolux vám chce dopriať nevšedné kulinárske zážitky, Zabezpečiť vynikajúcu starostlivosť o oblečenie a vytvoriť vám pohodlný domov vďaka svojim výrobkom.
Zľava 20 %
v e-shope
Nové výhody

moe.sk

MOE, to je jednoduchosť, čistota, funkčnosť a prírodné materiály. Hravé detské ponožky, podkolienky a produkty s nevšedným autorským dizajnom a spracovaním.
Zľava 15%
v e-shope
Nové vo Sphere

medirex.sk

Laboratóriá MEDIREX GROUP vo svojich prevádzkach vyšetrujú vzorky biologického materiálu ako sú krv, moč, výtery, cytologické stery či bioptický materiál.
Zľava 10%
v e-shope
Nové vo Sphere

News and Media Holding

Najväčšia mediálna spoločnosť na Slovensku ponúka tituly ako Plus 7 dní, Záhradkár, Zdravie, Život, Šarm, Autobild, Dobré jedlo, Lepšie bývanie a iné...
Zľava 23 - 45%
v e-shope
Nové vo Sphere

IVIO CLINIC

Navštívte najväčšiu očnú kliniku na Slovensku IVIO CLINIC, so sídlom v Trnave. Nájdete tu ambulanciu pre deti aj dospelých, očnú optiku a moderne vybavenie.
Zľava 10%
Na pobočkách
Odporúčame

Grizly

Zdravé potraviny od slovenských i zahraničných výrobcov. Zároveň pod vlastnou značkou GRIZLY nájdete orechy, sušené ovocie, semienka, orechové krémy a iné..
Zľava 5 %
v e-shope
Odporúčame

Vuch

Široká ponuka kabeliek, praktických batohov alebo ľúbivých peňaženiek, ale aj mnoho ďalšieho!
Zľava 20 %
v e-shope
Odporúčame

Astratex

Už viac ako 20 rokov je Astratex špecializovaný na spodnú bielizeň a plavky. Ponuka obsahuje modely svetových značiek aj produkty navrhnuté ich tímom.
Zľava 5 – 20 %
v e-shope
Odporúčame

Answear.sk

Oblečenie, obuv a doplnky. Nakúpte všetko z pohodlia domova online s možnosťou vrátenia.
Zľava 10 – 15 %
v e-shope