Prihlásiť

Príďte sa zabaviť na Otvorenie leta – 1. ročník festivalu CHÂTEAU BELA FEST s 50% zľavou pre SPHERE!

V jedinečnej atmosfére luxusného kaštieľa Château Bela, obklopení krásou a históriou, sa môžete tešiť na večer plný skvelej hudby. Kapela Gladiator, známa svojimi energickými vystúpeniami a hitmi, ktoré milujú generácie fanúšikov, vám prinesie svoje najväčšie hity a novinky. Marián Čekovský, obľúbený spevák, skladateľ a multiinštrumentalista, vás očarí svojou charizmou a jedinečným hudobným štýlom. Gáspár Laci, známy maďarský spevák s výrazným hlasom a pôsobivou prítomnosťou, prinesie do programu špeciálnu dávku emotívnej a vášnivej hudby. Château Bela Fest sa bude konať v sobotu 29. júna 2024 od 18:00 do 23:00 v areáli kaštieľa, v starej jazdiarni Hala Bela.

Rezervujte si vstupenky mailom na reception@chateau-bela.com alebo telefonicky 0905 502 345 a pri rezervácii uveďte kód „SPHERE50“. Nezabudnite, v hoteli CHÂTEAU BELA máte naviac 10-15% zľavy z ubytovania s Vašou Sphere kartou. 

Začnite leto s nami hudobným festivalom, ktorý oficiálne otvorí letnú sezónu. Čaká Vás hudobný program, súťaže o hodnotné ceny počas prestávok medzi koncertami a v neposlednom rade dobré jedlo a drinky. Vychutnajte si úžasné výhľady na vykvitnuté záhrady s pohárom nášho vína v ruke, ktorý určite poteší vaše chuťové poháriky.

Program:

18:00 – Otvorenie festivalu

18:30 – Vystúpenie hudobnej skupiny Marián Čekovský & band

20:00 – Vystúpenie hudobnej skupiny Gladiator

21:30 – Vystúpenie maďarského speváka Gáspár Laci

23:00 – Ukončenie festivalu

Cena vstupenky so Sphere kartou: 45,00 €/ osoba (Plná cena 85 €, deti od 4 do 15 rokov 45 €)

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a zažite koncerty, ktoré Vám zanechajú nezabudnuteľné spomienky.

Ďalšie články z nášho blogu

Vo Sphere oslavujeme 30 rokov

Čas je pojem veľmi relatívny. A aj keď je tou najspravodlivejšou veličinou, pretože nám všetkým odmeriava úplne rovnako, jeho vnímanie rovnaké nie je. Veci príjemné utekajú vždy tak nejako rýchlejšie a tie opačné sa tiahnu ako med. Avšak stačí letmý pohľad do kalendára alebo na hodinky a hneď vieme, na čom sme. A tak úplne presne tiež vieme, že vernostný program Sphere oslávi Slovenskej aj v Českej republike tento rok 30. rokov od svojho založenia.

História golfu

Na otázku, kto vymyslel golf, sa pravdivú a presnú odpoveď asi nedozvieme. O pôvode golfovej hry sa sporí niekoľko národov a zároveň existuje mnoho teórií o začiatkoch tejto hry. Jediné, čo vieme je, že už v stredoveku existovalo v Európe niekoľko hier s palicou a loptičkou. Niektorí historici sa domnievajú, že jednou z hier bola palle-maille. Tá sa hrávala vo francúzskych a talianskych uliciach. Pri tejto hre sa používala palica s paličkou. Cieľom bolo trafiť cieľ, ktorý bol buď na zemi, alebo zavesený pomocou palice s paličkou a drevenéj gule.

1.Máj – Sviatok lásky a jari

„Bol neskorý večer – prvý máj – večerný máj – bol lásky čas. Hrdličkin pozýval k láske hlas, kde borovicový zaváňal háj…“ Túto slávnu báseň od Karla Hynka Máchu určite všetci dobre poznáte. Tento lásky čas 1. máj už sa blíži. Je to tradičný český sviatok zamilovaných, niečo ako je v Amerike Valentín. Hoci u nás mnoho ľudí začalo oslavovať Valentína, 1. máj má stále svoje čaro.Jan Amos Komenský český barokový spisovateľ, filozof, náboženský spisovateľ, pedagóg, politický spisovateľ a vedecký spisovateľ 1592–1670