Prihlásiť

Gastronomické dobrodružstvo v nových priestoroch: Pulitzer vás pozýva!

Náš  partner, renomovaná reštaurácia Pulitzer je znovu otvorená na novej adrese v novom šate!

Vážení milovníci kulinárskeho umenia,

Máme úžasné novinky, ktoré s radosťou zdieľame s vami! Náš  partner, renomovaná reštaurácia Pulitzer je znovu otvorená na novej adrese v novom šate! Napriek nútenému zatvoreniu, ktorému boli vystavení na začiatku roka sa nevzdali, ale rozhodli sa tvoriť svôj príbeh a tešiť nás ich kulinárskym umením na inom mieste.

 

Ak ste ešte nenavštívili nové priestory reštaurácie Pulitzer na Námestí SNP 2, určite to musíte napraviť! Zaručujeme vám, že vás čakajú nielen chuťové zážitky, ktoré vás dostanú na kolien. Jedinečná kuchyňa, ktorá sa pýši vyváženou kombináciou tradičných receptov a moderných kulinárskych trendov, vás zaujme už na prvé ochutnanie.

Mali sme tú česť byť jedni z prvých, ktorí si mohli vychutnať nový interiér tejto skvostnej reštaurácie.

A čo nás čakalo? Interiér reštaurácie Pulitzer sa teraz môže pochváliť kombináciou dreva, modernizmu a minimalizmu. Tento úchvatný mix pridáva miestu nezameniteľnú atmosféru.

Jemné drevené prvky pridávajú priestoru príjemnú teplú atmosféru a pocit útulnosti. Moderné prvky zase dodávajú reštaurácii Pulitzer ten pravý šmrnc inovácie a originality. A minimalizmus sa postaral o vzdušnosť a elegantný dizajn, ktorý dotvára harmonický celok.

Každý návštevník sa tu cíti, ako v unikátnej oáze chutí a pohody. Nový interiér nás úplne očaril a my sme presvedčení, že aj vy sa nebudete vedieť od tejto pôvabnej atmosféry odtrhnúť.

Jedinečná kuchyňa reštaurácie Pulitzer sa pýši vyváženou kombináciou tradičných receptov a moderných kulinárskych trendov. Nové menu vás zaujme už pri prvej návšteve.

Vždy kládli dôraz na výber kvalitných surovín a to sa nemení ani teraz. Obedové menu je pripravované vždy tak, aby si vybrali aj najväčsí gurmáni.

Tím vynikajúcich kuchárov s láskou pripravuje jedlá, ktoré vás doslova dostanú na misky váh. Od predjedál až po dezerty, každý jedálny lístok sa nesie v duchu kreativity a elegancie. A pre našich verných členov Sphere sme pripravili ešte špeciálnejšie výhody a ponuky!

Predošlé
Ďalšie

Potešte svoje chuťové poháriky a prežite nezabudnuteľné chvíle v spoločnosti šikovných kuchárov a čašníkov reštaurácie Pulitzer.

Buďte pripravení na záplavu estetických a chuťových zážitkov, ktoré si odnesiete ešte dlho v srdci. A vďaka našej spolupráci s touto skvostnou reštauráciou môžeme našim členom Sphere ponúknuť ešte viac výhod a prekvapení, ako je 10% zľava nielen v Pulitzeri, ale aj v ich ďalšej reštaurácii Štefánka.

Tešíme sa, že si spoločne vychutnáme tento kulinársky zážitok. A ak ste ešte nieste členmi Sphere, neváhajte a pridajte sa k nám ešte dnes, aby ste nezmeškali žiadnu z našich úžasných ponúk!

Ďalšie články z nášho blogu

Medzinárodný deň zásnub

Možno ste to ani nevedeli, ale 2. marec je ustanovený ako Medzinárodný deň zásnub. Viete, ako majú správne zásnuby vyzerať? Prezradíme vám to.