Prihlásiť

EXIsport: Náš partner s exkluzívnymi Výhodami!

Partnerstvo s EXIsport je niečím, na čo sme mimoriadne hrdí. A prečo? Lebo prináša členom Sphere úžasné výhody pri nákupe kvalitného športového vybavenia.

Vedeli ste, že náš partner EXIsport začal v malom kamennom obchode, ktorý otvorili v Košiciach v roku 2003? Práve tam začal ich príbeh a ich cieľom bolo priniesť kvalitné športové vybavenie do každého slovenského domova.

Od začiatku sa EXIsport vyznačoval tímom vlastných dizajnérov a športovcov, ktorí pracovali na vývoji privátnych značiek obuvi, textilu a ďalšieho športového vybavenia. Dnes sú týmito privátnymi značkami **AUTHORITY** (ocenenou 3-krát SUPERBRANDS) a **EVERETT**. Ich produktový sortiment sa rýchlo rozrástol od športovej obuvi po oblečenie a doplnky, ktoré sa stali obľúbenými medzi všetkými vekovými skupinami. 

Ich e-shop bol spustený v roku 2002 a odvtedy došlo k niekoľkým výrazným zmenám. . V súčasnosti navštevuje stránku stovky tisíc ľudí mesačne. EXIsport umožňuje zákazníkom nákupy v e-shopoch v štyroch krajinách www.exisport.com, www.exisport.cz, www.exisport.hu spĺňajúce tie najnáročnejšie kritéria internetového predaja. V súčasnosti spúšťa aj predaj v rámci celej EU formou www.exisport.eu. EXIsport sa môže pochváliť ponukou viac ako 280 svetových značiek.

Naše partnerstvo s EXIsport je niečím, na čo sme mimoriadne hrdí. A prečo? Lebo prináša našim členom úžasné výhody pri nákupe výborného športového vybavenia. EXIsport je naším partnerom a to znamená, že si môžete užívať špeciálne benefity na ich predajniach aj e-shope :

  • 10 % Zľava na Nezľavnený Sortiment: v e-shope s kódom SPHERE10 

  • 3 % Dodatočná Zľava na Produkty od Partnerov: v e-shope s kódom SPHERE03 

GRISPORT More III dark brown
MOON BOOT Monaco High black

EXIsport zasahuje aj do komunity s cieľom podporovať aktívny životný štýl a humanitné projekty. Nedávno sa stali hlavným partnerom na podujatí CHARITY RUN TOUR, ktoré pomáha malým bojovníkom na detskej onkológii.

EXIsport je nie len obchodnou značkou, je to tím ľudí, ktorí žijú športovým duchom a srdcom. A v spolupráci so Sphere môžeme týmto športovým duchom inšpirovať aj vás.

Ďalšie články z nášho blogu

Vianočné zaujímavosti

VEDELI STE, ŽE? …história adventných vencov je stará približne 150 rokov a že tie prvé mali podobu dreveného kolesa od vozidla s 23 sviecami, 4 veľkými bielymi a 19 malými červenými? Pričom sa zapaľovala od začiatku decembra každý deň až do Štedrého dňa vždy jedna svieca, vo všedné dni malá červená a cez adventné nedele veľká biela.