Prihlásiť

EXIsport: Náš partner s exkluzívnymi Výhodami!

Partnerstvo s EXIsport je niečím, na čo sme mimoriadne hrdí. A prečo? Lebo prináša členom Sphere úžasné výhody pri nákupe kvalitného športového vybavenia.

Vedeli ste, že náš partner EXIsport začal v malom kamennom obchode, ktorý otvorili v Košiciach v roku 2003? Práve tam začal ich príbeh a ich cieľom bolo priniesť kvalitné športové vybavenie do každého slovenského domova.

Od začiatku sa EXIsport vyznačoval tímom vlastných dizajnérov a športovcov, ktorí pracovali na vývoji privátnych značiek obuvi, textilu a ďalšieho športového vybavenia. Dnes sú týmito privátnymi značkami **AUTHORITY** (ocenenou 3-krát SUPERBRANDS) a **EVERETT**. Ich produktový sortiment sa rýchlo rozrástol od športovej obuvi po oblečenie a doplnky, ktoré sa stali obľúbenými medzi všetkými vekovými skupinami. 

Ich e-shop bol spustený v roku 2002 a odvtedy došlo k niekoľkým výrazným zmenám. . V súčasnosti navštevuje stránku stovky tisíc ľudí mesačne. EXIsport umožňuje zákazníkom nákupy v e-shopoch v štyroch krajinách www.exisport.com, www.exisport.cz, www.exisport.hu spĺňajúce tie najnáročnejšie kritéria internetového predaja. V súčasnosti spúšťa aj predaj v rámci celej EU formou www.exisport.eu. EXIsport sa môže pochváliť ponukou viac ako 280 svetových značiek.

Naše partnerstvo s EXIsport je niečím, na čo sme mimoriadne hrdí. A prečo? Lebo prináša našim členom úžasné výhody pri nákupe výborného športového vybavenia. EXIsport je naším partnerom a to znamená, že si môžete užívať špeciálne benefity na ich predajniach aj e-shope :

  • 10 % Zľava na Nezľavnený Sortiment: v e-shope s kódom SPHERE10 

  • 3 % Dodatočná Zľava na Produkty od Partnerov: v e-shope s kódom SPHERE03 

GRISPORT More III dark brown
MOON BOOT Monaco High black

EXIsport zasahuje aj do komunity s cieľom podporovať aktívny životný štýl a humanitné projekty. Nedávno sa stali hlavným partnerom na podujatí CHARITY RUN TOUR, ktoré pomáha malým bojovníkom na detskej onkológii.

EXIsport je nie len obchodnou značkou, je to tím ľudí, ktorí žijú športovým duchom a srdcom. A v spolupráci so Sphere môžeme týmto športovým duchom inšpirovať aj vás.

Ďalšie články z nášho blogu

1.Máj – Sviatok lásky a jari

„Bol neskorý večer – prvý máj – večerný máj – bol lásky čas. Hrdličkin pozýval k láske hlas, kde borovicový zaváňal háj…“ Túto slávnu báseň od Karla Hynka Máchu určite všetci dobre poznáte. Tento lásky čas 1. máj už sa blíži. Je to tradičný český sviatok zamilovaných, niečo ako je v Amerike Valentín. Hoci u nás mnoho ľudí začalo oslavovať Valentína, 1. máj má stále svoje čaro.Jan Amos Komenský český barokový spisovateľ, filozof, náboženský spisovateľ, pedagóg, politický spisovateľ a vedecký spisovateľ 1592–1670

Veľká noc u starých Slovanov

Myslíte si, že veľkonočné oslavy vznikli až s príchodom kresťanstva? Rozhodne nie, sviatky na začiatku jari sú oveľa staršie ako toto náboženstvo. Každému je asi jasné, že kresťania oslavujú smrť a vzkriesenie Ježiša Krista, málokto však vie, že v tomto období oslavoval aj sám Ježiš – kresťanská Veľká noc sa totiž časovo viac menej prekrýva s židovským sviatkom Pesach, ktorý je pripomienkou vyňatia Izraelitov z Egypta. Mnoho pohanských kmeňov z rôznych oblastí sveta oslavovalo v tomto období príchod jari, našich slovanských predkov nevynímajúc.

Prvý jarný deň 20.marec

Astronomicky prvý jarný deň príde 20. marca 2024 presne o 04.07 hodín. To bude ten okamih, kedy Slnko vstúpi do znamenia Barana. Zároveň bude tento deň vychádzať presne na východe a zapadať presne na západe. Deň bude rovnako dlhý ako noc a zatiaľ čo na južnom póle Slnko vyjde, na severnom naopak v rovnakom okamihu zapadne…
Jan Amos Komenský český barokový spisovateľ, filozof, náboženský spisovateľ, pedagóg, politický spisovateľ a vedecký spisovateľ 1592–1670