Prihlásiť

Bez starostí na cestách!

Získajte rýchle prezutie pneumatík v autoservise s výhodnými zľavami pre členov Sphere.

Ahojte  autáčky a autáci! Jar je konečne tu a s ním aj čas na vymenenie pneumatík v autoservise. Neviem, ako vy, ale ja mám pocit, že zima bola extrémne dlhá a moje pneumatiky potrebovali nejakú tú lásku a starostlivosť. A práve o tom bude dnešný článok!

Prezutie pneumatík znie ako nuda, ale verte mi, že to môže byť naozaj zábavné. Výmena pneumatík vám nielen umožní jazdiť bezpečne, ale aj zlepší výkon vášho auta a môže vám dokonca pomôcť ušetriť nejaké to euro za palivo.

Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je zabezpečiť si dobré miesto, kde vám vymenia pneumatiky. Ak ste držiteľom vernostného programu Sphere, už máte vyhrané! V autoservise môžete využiť zľavy na prezutie pneumatík a údržbu vášho auta. A to sa určite oplatí, pretože vám umožní ušetriť nejaké to euro, ktoré môžete použiť na iné dôležité veci, ako napríklad na vylepšenie zvukového systému vášho auta alebo na ďalšie dobrodružstvá na cestách.

Keď ste si vybrali správne miesto, môžete sa rozhodnúť, aké pneumatiky si zvolíte. Chcete pneumatiky, ktoré sú zábavné a štýlové alebo radšej tie, ktoré vám umožnia jazdiť rýchlejšie a efektívnejšie? Nech už si vyberiete akékoľvek pneumatiky, uistite sa, že sú to tie správne pre vaše auto.

No a teraz k najdôležitejšej veci – ako zmena pneumatík môže pomôcť zlepšiť výkon vášho auta. Môžete sa tešiť na to, že s novými pneumatikami získa vaše auto lepšiu trakciu, lepšie brzdy a menší valivý odpor. A to všetko môže viesť k väčšej kontrolé nad vozidlom, ktoré znamená, že budete mať viac zábavy pri jazde😉

 

Ďalšie články z nášho blogu

Vo Sphere oslavujeme 30 rokov

Čas je pojem veľmi relatívny. A aj keď je tou najspravodlivejšou veličinou, pretože nám všetkým odmeriava úplne rovnako, jeho vnímanie rovnaké nie je. Veci príjemné utekajú vždy tak nejako rýchlejšie a tie opačné sa tiahnu ako med. Avšak stačí letmý pohľad do kalendára alebo na hodinky a hneď vieme, na čom sme. A tak úplne presne tiež vieme, že vernostný program Sphere oslávi Slovenskej aj v Českej republike tento rok 30. rokov od svojho založenia.

História golfu

Na otázku, kto vymyslel golf, sa pravdivú a presnú odpoveď asi nedozvieme. O pôvode golfovej hry sa sporí niekoľko národov a zároveň existuje mnoho teórií o začiatkoch tejto hry. Jediné, čo vieme je, že už v stredoveku existovalo v Európe niekoľko hier s palicou a loptičkou. Niektorí historici sa domnievajú, že jednou z hier bola palle-maille. Tá sa hrávala vo francúzskych a talianskych uliciach. Pri tejto hre sa používala palica s paličkou. Cieľom bolo trafiť cieľ, ktorý bol buď na zemi, alebo zavesený pomocou palice s paličkou a drevenéj gule.

1.Máj – Sviatok lásky a jari

„Bol neskorý večer – prvý máj – večerný máj – bol lásky čas. Hrdličkin pozýval k láske hlas, kde borovicový zaváňal háj…“ Túto slávnu báseň od Karla Hynka Máchu určite všetci dobre poznáte. Tento lásky čas 1. máj už sa blíži. Je to tradičný český sviatok zamilovaných, niečo ako je v Amerike Valentín. Hoci u nás mnoho ľudí začalo oslavovať Valentína, 1. máj má stále svoje čaro.Jan Amos Komenský český barokový spisovateľ, filozof, náboženský spisovateľ, pedagóg, politický spisovateľ a vedecký spisovateľ 1592–1670