Prihlásiť

Ako používať katalóg partnerov

V katalógu partnerov vernostného programu Sphere ľahko vyhľadáte výhody podľa typu, lokality či odboru. Na tejto stránke vám poradíme ako sa v katalógu zorientovať.

Filtrovanie v katalógu

Kategória

Napr. Móda a doplnky, Šport, či Gastronómia. Každý odbor sa ďalej delí na niekoľko podoborov. Môžete vybrať jeden alebo viac odborov a podoborov naraz.

Lokalita

Lokalitu môžete nastaviť ručne podľa štátov, krajov, okresov a obchodných centier. Pri aktivácii funkcie "hľadať v mojom okolí" uvidíte partnerov, ktorí sú najbližšie k vašej súčasnej polohe, čo sa hodí napríklad pri nákupoch v meste alebo na dovolenke.

Typ obchodu

V predvolenom nastavení vám katalóg zobrazí e-shopy aj kamenné prevádzky. Nastavenie môžete upraviť podľa potreby. Pozor, pri zapnutej funkcii "Hľadať v okolí" sa e-shopy nezobrazujú.

Typ výhod

V predvolenom nastavení vám katalóg zobrazí ako partnerov, ktorí poskytujú klasické výhody formou zliav, tak aj partnerov bodového programu Sphere plus. Nastavenie môžete upraviť vo filtrácii.

Typ karty

V predvolenom nastavení katalóg zobrazuje výhody pre držiteľov kariet Sphere Standard. Pokiaľ máte aktivovanú kartu a ste prihlásený, katalóg vám automaticky zobrazí najvyššiu možnú výhodu podľa typu vašej karty, resp. kariet, pokiaľ ich máte k účtu pripojených viac.

Detail partnera

V detaile partnera nájdete: