Prihlásiť

Zažite leto s hotelom Kontakt

Leto v Tatrách

Kontakt wellness hotel**** je príjemný malý  hotel v nádhernom tatranskom prostredí.  Je obklopený prírodou a preto je ideálnym miestom pre oddych a nezabudnuteľné zážitky. Hotel sa nachádza pod štítmi Vysokých Tatier, odkiaľ je ľahký prístup k mnohým turistickým atrakciám a kultúrnym pamiatkam.

V Kontakte je na prvom mieste hosť, čo sa odráža na starostlivosti o neho. Zamestnanci vytvárajú príjemnú atmosféru a na vysokej profesionálnej úrovni poskytujú služby, aby hostia zažili čo najväčší oddych tela aj duše. Vďaka zohranému tímu kuchárov objavíte bohaté chute jedál pripravených osvedčenými postupmi, s kladením dôrazu na ich prípravu a zachovanie kvality.K dispozícii sú aj relaxačné a wellness zóny, ktoré umožňujú hosťom upokojiť sa a oddýchnuť si po náročnom dni. Ale o tom nám už povie viac pán Andrej Prichocký, ktorý je marketingovým manažérom hotela.

Začínajú nám letné prázdniny a to znamená, že budete mať veľa malých návštevníkov. Čo ste si pre nich pripravili?

Pre našich najmenších hostí pripravujeme letné animácie plné zábavy a dobrodružstva. Program je zameraný na niekoľko rozprávkových tém a ponúka zábavné a pútavé aktivity. Prezradím pár z nich Pátrajte s nami po tajomstvách so Sherlockom Holmesom, zúčastnite sa jedinečného bálu so Snehulienkou, kde sa premeníte na trpaslíkov, a vydajte sa na cestu do Krajiny OZ, aby ste pomohli Dorotke dostať sa späť domov. Tieto animácie sú súčasťou pobytu našich najmenších hostí počas prázdnin.

V hoteli máte jeden z najväčších a najkrajších wellnessov v Tatrách. Povedzte nám o ňom niečo viac.

Našim hosťom ponúkame rozsiahly wellness, vrátane nádhernej wellness terasy. Táto terasa je ideálnym miestom na strávenie času a opaľovanie sa počas celého leta. Sme hrdí na pomerne malú kapacitu nášho wellnessu (80 osôb) a rozlohu 1000m2. Náš hotel je prvým hotelom s wellness na Slovensku, preto sa nazývame aj Kolískou wellnessu na Slovensku. S menšími, či väčšími vylepšeniami si udržujeme rovnaký koncept a vysoký štandard služieb nášho wellness centra, taktiež masáží, telových procedúr a tvárových ošetrení už od roku 2000.

 

Pre dospelých máte pripravené zaujímavé hudobné večery. Aké veľké mená u Vás môžeme vidieť?

 

Letné hudobné večery sú pre nás dôležitou súčasťou letnej sezóny. Otvorenie letnej sezóny sa koná 2. júla 2023 s vystúpením Ondreja Kandráca.
Nasledujúce večery spríjemnia jazzové tóny v podaní saxofónistu Jaroslava Richtarčíka (7. júla 2023), rockový večer s Viktorm Špakom z IMT Smile a Mariánom Ferencem (14. júla 2023) a White&Rose Wine party s Karolom Csinom (28. júla 2023). Počas celého augusta sa tešíme na obľúbeného hudobníka a speváka Lukáša Adamca. Okrem toho každý týždeň ponúkame bufetové večere s tematikou národnej kuchyne rôznych krajín. Alpský víkend bol skvelým začiatkom, kde sme hosťom predstavili chute typickej tirolskej kuchyne.

Na záver by sme v mene Sphere chceli srdečne poďakovať pánovi Prichockému marketingovému manažérovi hotela Kontakt za tento skvelý rozhovor. Sme nadšení, že nám prezradil infošky zo zákulisia hotela a je nám veľkou radosťou a cťou, že môžeme byť súčasťou ich príbehu a šíriť informácie o jedinečných zážitkoch, ktoré ponúka hotel Kontakt nezameniteľná destinácia. Veríme, že naši čitatelia ocenia túto možnosť stráviť nezabudnuteľný pobyt plný relaxu, gastronómie, zábavy a vzrušenia v hoteli Kontakt a s kartou Sphere majú možnosť využiť  jedinečné zľavy až do 15%.

vždy výhodne so Sphere

zľava15 %

Ďalšie články z nášho blogu

Veľká noc u starých Slovanov

Myslíte si, že veľkonočné oslavy vznikli až s príchodom kresťanstva? Rozhodne nie, sviatky na začiatku jari sú oveľa staršie ako toto náboženstvo. Každému je asi jasné, že kresťania oslavujú smrť a vzkriesenie Ježiša Krista, málokto však vie, že v tomto období oslavoval aj sám Ježiš – kresťanská Veľká noc sa totiž časovo viac menej prekrýva s židovským sviatkom Pesach, ktorý je pripomienkou vyňatia Izraelitov z Egypta. Mnoho pohanských kmeňov z rôznych oblastí sveta oslavovalo v tomto období príchod jari, našich slovanských predkov nevynímajúc.

Prvý jarný deň 20.marec

Astronomicky prvý jarný deň príde 20. marca 2024 presne o 04.07 hodín. To bude ten okamih, kedy Slnko vstúpi do znamenia Barana. Zároveň bude tento deň vychádzať presne na východe a zapadať presne na západe. Deň bude rovnako dlhý ako noc a zatiaľ čo na južnom póle Slnko vyjde, na severnom naopak v rovnakom okamihu zapadne…
Jan Amos Komenský český barokový spisovateľ, filozof, náboženský spisovateľ, pedagóg, politický spisovateľ a vedecký spisovateľ 1592–1670

6 dôvodov, prečo čítať knihy

„Nemilovať knihy znamená nemilovať múdrosť. Nemilovať múdrosť však znamená stať sa hlupákom.“
Jan Amos Komenský český barokový spisovateľ, filozof, náboženský spisovateľ, pedagóg, politický spisovateľ a vedecký spisovateľ 1592–1670