Prihlásiť

Boli sme na Supershape evente!

My sme si Supershape event v X bionic hoteli vychutnali naplno! Tu sú naše pocity z neho:)

Na tomto úžasnom evente sme mali tú česť byť súčasťou a partnermi. Pripojili sme sa k viac ako 200 neskutočným ženám, ktoré zdieľali rovnakú vášeň pre pohyb a tanec. Bolo to spojenie srdcí a energie! 

Fanúšičky pohybu v každej vekovej kategórii  si užili úžasné cvičenia s top slovenskými trénerkami, ako sú Lea Grančič, Janka Šimkovič či Lucka Babony, ale aj tanečný tréning so seriálovou Ivetou – Alžbetkou Ferencovou.

 

 

Ale to nebolo všetko! Okrem skvelého pohybu sme si mohli vychutnať inšpiratívnu ženskú diskusiu v podaní obľúbenej herečky Zuzany Vačkovej a moderátorky Lenky Šóošovej. Ich slová a príbehy nás nabudili a motivovali.

A čo viac, každá jedna účastníčka eventu dostala od nás skvelý darček – kartu Sphere! Táto karta otvára dvere ku množstvu výhod, exkluzívnym ponukám a zážitkom. Je to naša spoločná cesta k vytváraniu silných a prepojených komunít.

Bolo nám cťou byť s na tomto úžasnom evente a sme veľmi vďační za  energiu a podporu, ktorá sa niesla celý deň.

Supershape LETNÁ VÝZVA

Ak ste zmeškali Supershape event môžete sa zapojiť do ich  LETNEJ VÝZVY! 

Ide o jedinečnú 28-dňovú výzvu pre formovanie a rysovanie tela, s osobitným zameraním na problematické partie. Táto výzva bude vedená skúsenými odborníčkami v oblasti pohybu a výživy, aby Vám pomohli dosiahnuť  ciele a získať skvelú postavu. Pokiaľ máte našu Sphere kartu, viete si  uplatniť aj 10% zľavu s kódom SPHERE10, ktorú sme vybavili iba pre Vás:)

Ak chcete dosiahnuť trvalý úspech, tak pravidelné cvičenie ide ruka v ruke so zdravou a vyváženou stravou. Preto sú súčasťou Supershape LETNEJ VÝZVY aj jedálničky so 60 chutnými jedlami od skúsenej výživovej špecialistky Diany Kláskovej. Pripravené sú vo 2 verziách, podľa toho či chcete viac chudnúť alebo rysovať.

 

 

 

Ak chcete dosiahnuť trvalý úspech, tak pravidelné cvičenie ide ruka v ruke so zdravou a vyváženou stravou. Preto sú súčasťou Supershape LETNEJ VÝZVY aj jedálničky so 60 chutnými jedlami od skúsenej výživovej špecialistky Diany Kláskovej. Pripravené sú vo 2 verziách, podľa toho či chcete viac chudnúť alebo rysovať.

Neváhajte dlhšie a  pridajte sa k nám a zapojte sa do tejto skvelej výzvy!

 

 

Ďalšie články z nášho blogu

1.Máj – Sviatok lásky a jari

„Bol neskorý večer – prvý máj – večerný máj – bol lásky čas. Hrdličkin pozýval k láske hlas, kde borovicový zaváňal háj…“ Túto slávnu báseň od Karla Hynka Máchu určite všetci dobre poznáte. Tento lásky čas 1. máj už sa blíži. Je to tradičný český sviatok zamilovaných, niečo ako je v Amerike Valentín. Hoci u nás mnoho ľudí začalo oslavovať Valentína, 1. máj má stále svoje čaro.Jan Amos Komenský český barokový spisovateľ, filozof, náboženský spisovateľ, pedagóg, politický spisovateľ a vedecký spisovateľ 1592–1670

Veľká noc u starých Slovanov

Myslíte si, že veľkonočné oslavy vznikli až s príchodom kresťanstva? Rozhodne nie, sviatky na začiatku jari sú oveľa staršie ako toto náboženstvo. Každému je asi jasné, že kresťania oslavujú smrť a vzkriesenie Ježiša Krista, málokto však vie, že v tomto období oslavoval aj sám Ježiš – kresťanská Veľká noc sa totiž časovo viac menej prekrýva s židovským sviatkom Pesach, ktorý je pripomienkou vyňatia Izraelitov z Egypta. Mnoho pohanských kmeňov z rôznych oblastí sveta oslavovalo v tomto období príchod jari, našich slovanských predkov nevynímajúc.

Prvý jarný deň 20.marec

Astronomicky prvý jarný deň príde 20. marca 2024 presne o 04.07 hodín. To bude ten okamih, kedy Slnko vstúpi do znamenia Barana. Zároveň bude tento deň vychádzať presne na východe a zapadať presne na západe. Deň bude rovnako dlhý ako noc a zatiaľ čo na južnom póle Slnko vyjde, na severnom naopak v rovnakom okamihu zapadne…
Jan Amos Komenský český barokový spisovateľ, filozof, náboženský spisovateľ, pedagóg, politický spisovateľ a vedecký spisovateľ 1592–1670