Prihlásiť

Spolupráca pre lepší život: Sphere karty pre OZ Malíček

V Sphere sme hrdí na naše partnerstvo s organizáciou OZ Malíček, ktorá sa venuje podpore rodín s predčasne narodenými deťmi.

V dnešnom svete je dôležité, aby sme si navzájom pomáhali a podporovali sa. V tejto snahe o solidaritu a aktívnu pomoc sme sa v Sphere rozhodli pre spoluprácu s organizáciou OZ Malíček. V nasledujúcich riadkoch sa dozviete viac o ich úžasnej práci a zistíte, ako môžete prispieť Vašou pomocou aj Vy 🙂

OZ Malíček je občianske združenie, ktoré sa zameriava na podporu rodín s predčasne narodenými deťmi. Ich cieľom je poskytnúť týmto rodinám potrebnú podporu, poradenstvo a prostriedky pre lepší a kvalitnejší život. Táto spolupráca je pre nás príležitosťou prekročiť hranice a zanechať vplyv v životoch týchto rodín. Veríme, že spoločne môžeme dosiahnuť viac a prispieť k pozitívnym zmenám. Sme hrdí na to, že môžeme byť súčasťou ich misie a pomáhať im napĺňať ich vízie.

Boli sme nesmierne radi, keď sme mali príležitosť osobne odovzdať finančný dar organizácii OZ Malíček. Toto stretnutie bolo veľmi príjemné a intenzívne. Spoznali sme skvelé ženy, ktoré sa s veľkou oddanosťou venujú pomoci rodinám s predčasne narodenými deťmi. Z tejto vzájomnej interakcie vzišiel nápad na ďalšiu spoluprácu a darovanie Sphere kariet ich členom. Týmto krokom sme chceli ešte viac podporiť a uľahčiť život týmto rodinám, aby mali prístup k našim výhodám a zároveň pocítili našu vďaku a podporu.

Sphere karta je nielen symbolom nášho partnerstva s OZ Malíček, ale aj nástrojom, ktorý členom umožňuje využívať rôzne zľavy a výhody. Bez ohľadu na to, či ide o potreby pre deti, zdravotnú starostlivosť, voľný čas alebo iné oblasti života, Sphere karta prináša pridanú hodnotu a podporu pre tieto rodiny. Veríme, že táto spolupráca s OZ Malíček a poskytnutie  Sphere kariet im pomôže zvládať každodenné výzvy a zlepšiť kvalitu ich života.

Aj ako bežný človek môžete pomôcť organizácii. Existuje viacero spôsobov, ako sa zapojiť a poskytnúť svoju pomoc.

  • Môžete sa stať dobrovoľníkom a venovať svoj čas a schopnosti priamo organizácii.
  • Pomôcť môžete aj prostredníctvom finančných príspevkov, ktoré pomáhajú k zabezpečeniu potrebných prostriedkov a podpory pre tieto rodiny.
  • Ďalšou možnosťou je šírenie povedomia a informácií o práci OZ Malíček, čím môžete prilákať pozornosť a podporu od ostatných ľudí vo vašom okolí. Každý príspevok, či už veľký alebo malý, má význam a môže mať pozitívny vplyv na životy týchto rodín.

Ak chcete získať viac informácií o  Sphere a našej podpore OZ Malíček, navštívte naše webové stránky.  Spoločne môžeme meniť svet a pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú.

Ďalšie články z nášho blogu

Príďte sa zabaviť na Otvorenie leta – 1. ročník festivalu CHÂTEAU BELA FEST s 50% zľavou pre SPHERE!

V jedinečnej atmosfére luxusného kaštieľa Château Bela, obklopení krásou a históriou, sa môžete tešiť na večer plný skvelej hudby. Kapela Gladiator, známa svojimi energickými vystúpeniami a hitmi, ktoré milujú generácie fanúšikov, vám prinesie svoje najväčšie hity a novinky. Marián Čekovský, obľúbený spevák, skladateľ a multiinštrumentalista, vás očarí svojou charizmou a jedinečným hudobným štýlom. Gáspár Laci, známy maďarský spevák s výrazným hlasom a pôsobivou prítomnosťou, prinesie do programu špeciálnu dávku emotívnej a vášnivej hudby. Château Bela Fest sa bude konať v sobotu 29. júna 2024 od 18:00 do 23:00 v areáli kaštieľa, v starej jazdiarni Hala Bela.

Vo Sphere oslavujeme 30 rokov

Čas je pojem veľmi relatívny. A aj keď je tou najspravodlivejšou veličinou, pretože nám všetkým odmeriava úplne rovnako, jeho vnímanie rovnaké nie je. Veci príjemné utekajú vždy tak nejako rýchlejšie a tie opačné sa tiahnu ako med. Avšak stačí letmý pohľad do kalendára alebo na hodinky a hneď vieme, na čom sme. A tak úplne presne tiež vieme, že vernostný program Sphere oslávi Slovenskej aj v Českej republike tento rok 30. rokov od svojho založenia.

História golfu

Na otázku, kto vymyslel golf, sa pravdivú a presnú odpoveď asi nedozvieme. O pôvode golfovej hry sa sporí niekoľko národov a zároveň existuje mnoho teórií o začiatkoch tejto hry. Jediné, čo vieme je, že už v stredoveku existovalo v Európe niekoľko hier s palicou a loptičkou. Niektorí historici sa domnievajú, že jednou z hier bola palle-maille. Tá sa hrávala vo francúzskych a talianskych uliciach. Pri tejto hre sa používala palica s paličkou. Cieľom bolo trafiť cieľ, ktorý bol buď na zemi, alebo zavesený pomocou palice s paličkou a drevenéj gule.