Prihlásiť

Spolupráca pre lepší život: Sphere karty pre OZ Malíček

V Sphere sme hrdí na naše partnerstvo s organizáciou OZ Malíček, ktorá sa venuje podpore rodín s predčasne narodenými deťmi.

V dnešnom svete je dôležité, aby sme si navzájom pomáhali a podporovali sa. V tejto snahe o solidaritu a aktívnu pomoc sme sa v Sphere rozhodli pre spoluprácu s organizáciou OZ Malíček. V nasledujúcich riadkoch sa dozviete viac o ich úžasnej práci a zistíte, ako môžete prispieť Vašou pomocou aj Vy 🙂

OZ Malíček je občianske združenie, ktoré sa zameriava na podporu rodín s predčasne narodenými deťmi. Ich cieľom je poskytnúť týmto rodinám potrebnú podporu, poradenstvo a prostriedky pre lepší a kvalitnejší život. Táto spolupráca je pre nás príležitosťou prekročiť hranice a zanechať vplyv v životoch týchto rodín. Veríme, že spoločne môžeme dosiahnuť viac a prispieť k pozitívnym zmenám. Sme hrdí na to, že môžeme byť súčasťou ich misie a pomáhať im napĺňať ich vízie.

Boli sme nesmierne radi, keď sme mali príležitosť osobne odovzdať finančný dar organizácii OZ Malíček. Toto stretnutie bolo veľmi príjemné a intenzívne. Spoznali sme skvelé ženy, ktoré sa s veľkou oddanosťou venujú pomoci rodinám s predčasne narodenými deťmi. Z tejto vzájomnej interakcie vzišiel nápad na ďalšiu spoluprácu a darovanie Sphere kariet ich členom. Týmto krokom sme chceli ešte viac podporiť a uľahčiť život týmto rodinám, aby mali prístup k našim výhodám a zároveň pocítili našu vďaku a podporu.

Sphere karta je nielen symbolom nášho partnerstva s OZ Malíček, ale aj nástrojom, ktorý členom umožňuje využívať rôzne zľavy a výhody. Bez ohľadu na to, či ide o potreby pre deti, zdravotnú starostlivosť, voľný čas alebo iné oblasti života, Sphere karta prináša pridanú hodnotu a podporu pre tieto rodiny. Veríme, že táto spolupráca s OZ Malíček a poskytnutie  Sphere kariet im pomôže zvládať každodenné výzvy a zlepšiť kvalitu ich života.

Aj ako bežný človek môžete pomôcť organizácii. Existuje viacero spôsobov, ako sa zapojiť a poskytnúť svoju pomoc.

  • Môžete sa stať dobrovoľníkom a venovať svoj čas a schopnosti priamo organizácii.
  • Pomôcť môžete aj prostredníctvom finančných príspevkov, ktoré pomáhajú k zabezpečeniu potrebných prostriedkov a podpory pre tieto rodiny.
  • Ďalšou možnosťou je šírenie povedomia a informácií o práci OZ Malíček, čím môžete prilákať pozornosť a podporu od ostatných ľudí vo vašom okolí. Každý príspevok, či už veľký alebo malý, má význam a môže mať pozitívny vplyv na životy týchto rodín.

Ak chcete získať viac informácií o  Sphere a našej podpore OZ Malíček, navštívte naše webové stránky.  Spoločne môžeme meniť svet a pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú.

Ďalšie články z nášho blogu

Medzinárodný deň zásnub

Možno ste to ani nevedeli, ale 2. marec je ustanovený ako Medzinárodný deň zásnub. Viete, ako majú správne zásnuby vyzerať? Prezradíme vám to.

Medzinárodný deň materinského jazyka

Medzinárodný deň materinského jazyka je sviatok, ktorý pripadá na 21. február. Zaviedla ho UNESCO v roku 1999 ako pripomienku toho, že na svete existuje niečo medzi šiestimi a siedmimi tisíckami jazykov, z ktorých viac ako polovica je ohrozená zánikom, ku ktorému môže dôjsť do konca 21. storočia.

Spraví krajší deň a je zadarmo

Vedeli ste, že 21. januára je medzinárodný deň objatia? Pripomeňme si tak, že toto gesto má v živote veľký význam a pridanú hodnotu. Takýto prejav lásky našich najbližších vždy povzbudí a zlepší deň.