Prihlásiť

Zdravie je len jedno – podporte ho s HillVital

HillVital už niekoľko rokov na slovenskom trhu distribuuje komplexné produktové rady určené na široké spektrum zdravotných ťažkostí. HillVital sa orientuje na unikátne bylinné extrakty, čoho výsledkom sú čisto prírodné produkty spĺňajúce štandardy najvyššej kvality.

Kľúčové produkty reprezentujú prírodné balzamy. Ich receptúra dokonale zodpovedá nárokom na účinnú pomoc pri potiažach s pohybovým aparátom, kŕčovými žilami a pri kožných problémoch. V portfóliu produktov HillVital majú svoje pevné zastúpenie aj prírodné mydlá, šampóny, vitamíny a bylinné čaje podporujúce špecifické oblasti zdravia. 

HillVital sa stal vyhľadávaným miestom, kde zákazníci našli prírodné a zároveň účinné riešenia na problémy, ktoré im podkopávali zdravie. Aby starostlivosť o zákazníka a uspokojovanie jeho potrieb bolo naozaj komplexné, HillVital sa spojil so zvučnými značkami. Tie zdieľajú rovnakú filozofiu a prírodnou cestou prenikajú do starostlivosti o zdravie i krásu tela. V ponuke HillVital nájdete značky ako LUUV, Mea Natura, Spoožva, Olivie, Almara Soap, MamaCare, Masticha, SIRUPO, ktoré dopĺňajú mozaiku prírodnej starostlivosti o zdravie pod jednou strechou.

Čím sú produkty HillVital výnimočné?

  • Silou chrániť zdravie

Unikátne naturálne terapie HillVital pomáhajú lepšie znášať zdravotné potiaže, utišujú bolesť a minimalizujú prejavy rôznych druhov ochorení. Vďaka bylinnému základu sú zložením jemné avšak dostatočné silné, aby ich účinky boli poznateľné.

  • Receptúrou inšpirovanou prírodou

HillVital dôveruje prírodným cestám na dosiahnutie pevného zdravia. Do svojich bylinných zmesí starostlivo vyberá byliny z Karpát, ktoré precízne spracováva s umom a citom k prírodnému bohatstvu.

  • Oceneniami, ktoré sledujú kvalitu

Produkty HillVital obsahujú také receptúry, ktorých výnimočnú kvalitu spracovania a účinku si všimli aj vedecké inštitúcie a prírodní liečitelia. Produkty ako Master balzam, Varikoflex a Maximum balzam boli ocenené, v Európe významným, certifikátom ceny kvality a reformným vedeckým združením v domovskej krajine HillVital. HillVital je zárukou toho, že spokojnosť neostane len za dverami laboratória. 

HillVital je tu pre všetkých, ktorí potrebujú mať zdravie pevne vo svojich rukách! HillVital znamená byť zdravý.

Maximum balzam 250 ml

Kombinácia účinných bylín obsiahnutá v Maximum balzame je intenzívna terapia na kĺby a kosti ničené reumou, artrózou, artritídou a osteoporózou. Pomáha regenerovať kĺby a uľavovať od bolesti, či opuchov. Tlmí bolesti v oblasti bedier, predovšetkým bolesť krížov a

Master balzam 250 ml

Hľadáte prírodnú cestu na úľavu bolesť kĺbov, svalov, rúk a chrbta? Vyskúšajte prírodný Master balzam. Ten v sebe ukrýva až 12 bylín, ktoré môžu pomôcť uľaviť od bolesti, zmierniť opuch a priniesť vám opäť radosť z pohybu. 

Čaj Go pre podporu pohybového aparátu 150 g

Čaj Go je zložený z byliniek, ktoré uľavujú pri reume a artróze, ktoré blahodarne pôsobia na boľavé kĺby či pri problémoch s ostrohami na päte. Prírodné látky pôsobia zvnútra a pomáhajú naštartovať proces prirodzenej regenerácie kĺbov, chrupaviek a tkanív.

Čaj Flex na úľavu od kŕčových žíl 150g

Čaj na úľavu od kŕčových žíl je vytvorený z 5 vhodne skombinovaných prírodných bylín (listy z malín, listy z lesných ostružín, listy z čučoriedky, nechtík, sirôtka divá). Tie pomáhajú zmierniť kŕčové žily, spevňujú žilové membrány a napomáhajú žilovej pružnosti. 

Ďalšie články z nášho blogu

Medzinárodný deň zásnub

Možno ste to ani nevedeli, ale 2. marec je ustanovený ako Medzinárodný deň zásnub. Viete, ako majú správne zásnuby vyzerať? Prezradíme vám to.