Prihlásiť

Chytrá domácnosť Electrolux

S chytrými spotrebičmi Electrolux zvládnete všetko vo vašej domácnosti ešte oveľa lepšie! Chutné recepty s návodmi posunú vaše varenie na vyššiu úroveň a vďaka tipom a starostlivosti na mieru bude vaše oblečenie vyzerať dlhšie sviežo. Vďaka konektivite môžete svoje spotrebiče ovládať na diaľku, zadávať hlasové povely, sledovať priebeh činnosti a oveľa viac. Aj mimo domova tak budete mať všetko plne pod kontrolou.

Chytrá prepojená domácnosť

Spotrebiče s konektivitou vám prinesú úplne nové zážitky a viac pohodlia pri plnení vašich každodenných úloh. Skvelých výsledkov tak dosiahnete s oveľa menším úsilím.

Objavte smart spotrebiče Electrolux – pre čistú a útulnú domácnosť bez námahy.

Kuchyňa

Užite si lahodnejšie jedlo, rozšírte svoje obzory s parnou rúrou a využite svoje kuchynské spotrebiče na maximum vďaka aplikácii My Electrolux Kitchen. Pomôže vám s registráciou spotrebičov, nájdete v nej množstvo informácií a služieb na mieru, prepojí vás s odborníkmi zo spoločnosti Electrolux, stiahnete si manuály, návody a mnoho ďalšieho.

Inšpirujte sa receptami, ktoré nájdete v aplikácii, a pozdvihnite svoje kulinárske zručnosti na vyššiu úroveň prostredníctvom partnerov Electroluxu. Svoj kuchynský spotrebič s konektivitou môžete prepojiť s aplikáciou Innit a cez Google Assistent ovládať hlasom, keď máte práve špinavé ruky.

Plánujte svoje nákupy a skladujte čerstvé potraviny so Smarter FridgeCam – vždy tak budete mať prehľad, čo máte a kedy sa blíži koniec trvanlivosti. Už žiadne prekvapenia a menej plytvania jedlom.

Útulný domov

Čističky vzduchu, klimatizácia alebo vysávače s funkciou konektivity posúvajú starostlivosť o domácnosť na vyššiu úroveň. Povedzte jednoducho „Hey Google“ a začnite ovládať spotrebiče svojim hlasom. Pohodlne sa teda usaďte a relaxujte, o čistotu vášho domova je postarané.

Navyše v aplikácii môžete sledovať svojho robota, ako sa pohybuje z miestnosti do miestnosti, meniť trasu jeho upratovania alebo ho poslať vyčistiť jeden konkrétny priestor. Aplikácia Pure aj vám umožní dosiahnuť čistú podlahu pomocou jednoduchého nastavenia.

Aplikácia Pure je úplne flexibilná. Svoj robotický vysávač môžete ovládať aj počas upratovania alebo len z diaľky sledovať jeho prácu. Naplánujte mu pravidelné upratovanie, či už raz týždenne dôkladné vysávanie celej domácnosti, alebo každodenné bleskové odstránenie chlpov z vášho milovaného maznáčika. Robotický vysávač sa maximálne prispôsobí vašim potrebám a vy sa tak zakaždým vrátite do čistého.

Majte múdro prepojenú domácnosť aj vy!

Využite mimoriadnu 20% zľavu na všetky produkty značky Electrolux, ktorá trvá do 18. 6. 2022. Viac informácií k tejto akcii sa dozviete na našom webe TU.

Zdroje: 1, 2, 3


Ďalšie články z nášho blogu

Veľká noc u starých Slovanov

Myslíte si, že veľkonočné oslavy vznikli až s príchodom kresťanstva? Rozhodne nie, sviatky na začiatku jari sú oveľa staršie ako toto náboženstvo. Každému je asi jasné, že kresťania oslavujú smrť a vzkriesenie Ježiša Krista, málokto však vie, že v tomto období oslavoval aj sám Ježiš – kresťanská Veľká noc sa totiž časovo viac menej prekrýva s židovským sviatkom Pesach, ktorý je pripomienkou vyňatia Izraelitov z Egypta. Mnoho pohanských kmeňov z rôznych oblastí sveta oslavovalo v tomto období príchod jari, našich slovanských predkov nevynímajúc.

Prvý jarný deň 20.marec

Astronomicky prvý jarný deň príde 20. marca 2024 presne o 04.07 hodín. To bude ten okamih, kedy Slnko vstúpi do znamenia Barana. Zároveň bude tento deň vychádzať presne na východe a zapadať presne na západe. Deň bude rovnako dlhý ako noc a zatiaľ čo na južnom póle Slnko vyjde, na severnom naopak v rovnakom okamihu zapadne…
Jan Amos Komenský český barokový spisovateľ, filozof, náboženský spisovateľ, pedagóg, politický spisovateľ a vedecký spisovateľ 1592–1670

6 dôvodov, prečo čítať knihy

„Nemilovať knihy znamená nemilovať múdrosť. Nemilovať múdrosť však znamená stať sa hlupákom.“
Jan Amos Komenský český barokový spisovateľ, filozof, náboženský spisovateľ, pedagóg, politický spisovateľ a vedecký spisovateľ 1592–1670