Prihlásiť

Boli sme v Sothys – inštitúte krásy!

Naša kolegyňa Janka išla vyskúšať služby do SOTHYS referenčného inštitútu krásy v srdci bratislavského Ružinova a dopriala si  intenzívne tvárové ošetrenie na hydratáciu pleti a podelila sa s jej zážitkom.

Luxusná kozmetická značka Sothys Paris má viac ako 60 ročnú tradíciu v kozmetickom priemysle.
Od roku 1946 vám ponúka luxus, eleganciu, efektívnosť, riešenie všetkých kozmetických problémov, tradičné techniky, inovatívne zmýšľanie…niečo viac, niečo iné…to je svet Sothys.

Hneď po príchode do kancelárie sme si všimli, že Jankina pleť žiari a je dokonale vyživená a svieža.  Takže nám musela pri káve všetko okamžite porozprávať.

„Pri vstupe do inštitútu ma privítala príjemná atmosféra a profesionálny personál. Okamžite som si všimla, že SOTHYS sa zameriava na detaily a kvalitu. Moja terapeutka mi podrobne vysvetlila výhody a možnosti ošetrenia, pričom na základe typu pleti mohla vybrať medzi tromi rôznymi typmi – antiage, čistiace a hydratačné. Keďže som potrebovala doplniť vlhkosť a sviežosť svojej pleti, rozhodla sa pre hydratačné ošetrenie. Samotné ošetrenie ma úplne pohltilo. Čo ma príjemne prekvapilo boli nahriate pomôcky a uteráky. Ošetrenie je založené na precíznej ručnej masáži a starostlivom nanášaní kvalitných produktov značky Sothys Paris. Moja terapeutka bola očividne odborníčka vo svojom odbore. Každý pohyb jej rúk bol presný a dôkladný, pričom mi neustále vysvetľovala, čo práve robí a aký účinok to bude mať na moju pleť. Po skončení masáže ma nechala chvíľu oddychovať. Táto chvíľa pokoja mi umožnila úplne sa pohltiť do svojich myšlienok a nechať ošetrenie na mňa pôsobiť.“ Povedala Janka a my sme len ticho závideli.

V salóne SOTHYS referenčného inštitútu krásy v Bratislave na Vás čakajú nielen neskutočné  personál, ktorý Vám zabezpečí špičkové služby, ale s kartou Sphere máte 10% zľavu na ošetrenia tváre a celého tela a zľavu 5% na ich výborné produkty

 

Takže ak hľadáte miesto, kde si môžete oddýchnuť a zároveň sa postarať o svoju pleť, odporúčame vám vyskúšať SOTHYS inštitút krásy a budete žiariť, ako naša Janka.

Ďalšie články z nášho blogu

Vianočné zaujímavosti

VEDELI STE, ŽE? …história adventných vencov je stará približne 150 rokov a že tie prvé mali podobu dreveného kolesa od vozidla s 23 sviecami, 4 veľkými bielymi a 19 malými červenými? Pričom sa zapaľovala od začiatku decembra každý deň až do Štedrého dňa vždy jedna svieca, vo všedné dni malá červená a cez adventné nedele veľká biela.