Júlová súťaž so ZLATNÍCTVOM MILI

Vyhrajte poukážky na nákup

600x235@0.5x.jpg

 

Ceny

1. cena: Poukážka na nákup v hodnote 120 €

2. cena: Poukážka na nákup v hodnote 80 €

3. cena: Poukážka na nákup v hodnote 40 €

 

Súťažná otázka - 29. týždeň

Kde v Bratislave má ZLATNÍCTVO MILI kamennú predajňu s výrobou šperkov?

a) v Bratislave - Dúbravke

b) v Bratislave - Petržalke

c) v Bratislave - Ružinove

 

Správnu odpoveď nájdete tu.

 

 

 

ZLATNÍCTVO MILI

ZLATNÍCTVO MILI je špecializovaný obchod a výroba so šperkami z drahých kameňov. Vyrábame a predávame šperky zo zlata, striebra. Ponúkame tiež, výrobky zo Swarovski krištáľov, polodrahokamy, bižutérne šperky, perly, koraly, jantár, súčiastky na výrobu šperkov, čističe šperkov, mincí, bižutérie, ale aj ezoterické produkty (napr. orgonity, aura žiariče...), darčekové obaly a predmety. Sídlime v Bratislave, kde máme kamennú predajňu v obchodnom centre DUBRAWA otvorenú 6 dní v týždni.
Ak túžite po originálnom šperku s originálnym kameňom, chceli by ste zhmotniť svoj nápad v zlate, výnimočne v striebre, ste na tej správnej adrese. Firma v tomto roku oslávi 28 rokov trvania.

Majiteľ spoločnosti je profesionálny mineralóg, zlatník zaoberajúci sa okrem predaja a poradenstva v oblasti klenotníctva a mineralógie aj expertíznou činnosťou a oceňovaním šperkov a minerálov.

V kamennej predajni sa venujú aj oprave a čisteniu nielen šperkov zo zlata a striebra, ale aj z iných kovov, uzlíkovaniu perál a minerálov.

Viac informácií a správne odpovede na súťažné otázky nájdete na www.milishop.eu