Zapojte sa do programu Sphere plus, čakajú vás zaujímavé odmeny.

 

Zbierajte body v rámci bodového vernostného programu Sphere plus a za každý nákup u vybraných obchodných partnerov si vyberte zaujímavé odmeny z Katalógu odmien. Máte tak jedinečnú možnosť kombinovať v jednom programe výhody a zľavy a využívať tiež naplno možnosti Sphere plus.

 

AKO TO FUNGUJE?

 

ZBIERAJTE BODY

Za každý nákup u vybraných partnerov zbierate body. Či už si vyberiete módny doplnok, elektroniku alebo dobrú knihu, na váš účet sa pripisujú body.

Decathlon, to sú všetky športy pod jednou strechou. Nájdete tu širokú škálu športového vybavenia exkluzívnych značiek.

E-obuv sa už viac ako 20 rokov zameriava na predaj kvalitnej značkovej obuvi a i vďaka tomu je jedným z najväčších e-shopov v SR.

Akčný internetový obchod so širokým výberom z elektro, IT, alebo hobby sortimentu, ktorý ponúka najrýchlejší spôsob doručenia objednávok.

Najdostupnejšie internetové kníhkupectvo a najväčší predajca kníh na Slovensku, prínáša svojim zákazníkom zážitok z čítania.

Kde inde nakúpiť krmivo pre vášho miláčika než na ZOOHIT? Ide o jeden z najpopulárnejších obchodov s chovateľskými potrebami.

Online lekáreň Benu ponúka široký sortiment liekov, doplnkov stravy alebo kozmetiky. Možnosť osobného odberu zdarma.

ZOOT.sk je internetová predajňa oblečenia a doplnkov prinášajúca najnovšie trendy za najlepšie ceny zo sveta módy, designu a vychytávok.

Na Astratex.sk si objednávku vytvoríte za pár minút a naviac máte zaručené, že nájdete svoju veľkosť aj obľúbený typ spodného prádla.

 

ATRAKTÍVNE ODMENY

Za nazbierané body si môžete vybrať zaujímavé odmeny podľa svojich predstáv.

Relax pri masáži

Návšteva ZOO

Kozmetika pre každého

Knižný maratón

Kuchynské pomôcky

Wellness

 

facebook
instagram
youtube

Adresa: EFIN, spol. s r. o., Svätoplukova 28, 821 08 Bratislava
Klientska podpora Sphere plus je Vám k dispozícii v pracovných dňoch od 09:00 do 16:30 hod.
Telefón +421 252 927 684
Email: odmeny@sphere.sk