Rok 2020 je pre mnohých z nás náročný. Aj napriek tomu čo sa momentálne deje, sa pomaly blíži adventný čas a vianočné sviatky. A i keď možno tento rok Vianoce nebudú také, na aké sme boli zvyknutí, stále to bude ten najkrajší čas v roku, ktorý si zaslúži našu pozornosť. V tomto hektickom období je teraz aj ťažšie nájsť si čas a chuť na výzdobu alebo nákupy darčekov. Aby sme vás naladili, pripravili sme v predstihu darčekové vianočné inšpirácie, ktorými môžete potešiť svojho muža, brata, otca, či blízkeho priateľa.

1Paco Rabanne 1 Million
Nezameniteľná korenistá toaletná voda pre odvážnych a šarmantných mužov, v sebe skrýva spojenie dávky luxusu, harmónie a aktívneho životného štýlu.

Zľava 10 %

 

2Jo Nesbo Kráľovstvo
Keď darujete knihu, darujete príbeh, dobrodružstvo, poznanie a radosť. Darček , ktorý poteší všetkých, čo majú radi napínavé príbehy a čítajú ich jedným dychom.

Zľava 3 % VIP 5 %

 

3Batoh Cityscape EVO
Pre profesionálov, ktorí nemôžu žiť bez najmodernejších technických vymožeností. Elegantný batoh má moderný dizajn a širokú škálu funkcií.

Zľava 7 % VIP 11 %

 

 

 

4Kravata Adam
Kravata je súčasťou šatníka každého ozajstného muža. Darovaný elegantný kúsok je jedinečný tým, že ho bude sprevádzať počas jeho výnimočných dní.

Zľava 5 %VIP 10 %

 

5Hodinky Certina Action
Štýlové hodinky sú ideálnym darčekom pre pánov. Majú oceľový remienok, ktorý má antikorózny povrch. Zafírové sklíčko je odolné voči poškrabaniu.

Zľava 5 %

 

6Sveter Tom Tailor
Oblečte ho na zimu. Sveter s originálnym vzorom z príjemného materiálu, poteší nejedného pána, ktorý si potrpí na pohodlný štýl, eleganciu a zároveň kvalitu.

Zľava 5 %

 
 

Hrajte o zaujímavé ceny v hodnote 240 € od nášho partnera Tualmed.

Skúsiť šťastie
 
 

Ste zvedaví čo máme nové? Kliknite a dozviete sa, aké výhody vás čakajú.

Pozrieť
 
 
facebook
instagram
youtube

Novinky vernostného programu Sphere vydáva
EFIN, spol. s r. o., Svätoplukova 28, 821 08 , Bratislava, +421 5292 7684, sphere@sphere.sk

Katalóg partnerov Sphere