Kontaktné šošovky alebo okuliare? Obe možnosti sú dobrou voľbou. Kontaktné šošovky sú vhodné takmer na každé oko. Nezahmlievajú sa ani nezošmykujú, ponúkajú neobmedzené zorné pole a prirodzený vzhľad očí. Tí, ktorí potrebujú zrakovú pomôcku iba na čítanie a vedenie vozidla, lepšie využijú okuliare. Ich nasadzovanie a skladanie je rýchle, vyžadujú iba minimálnu údržbu a nesúvisia s nimi žiadne ďalšie náklady. U partnerov programu Sphere nájdete viacero možností starostlivosti o váš zrak, stačí si len vybrať.

Prečítajte si viac na našom blogu

UVAŽUJETE O LASEROVEJ OPERÁCII OČÍ?
Zverte svoje oči do rúk tým najskúsenejším. V ponuke Excimer očné laserové centrum, nájdete napríklad aj bezkontaktnú operačnú metódu bez rezu do oka, ktorá je celosvetovým trendom v oblasti refrakčnej chirurgie. Prípadne môžete využiť iné metódy, ktoré sú dlhodobo testované vo svete, bez preukázaných komplikácií v dlhodobom časovom horizonte.

 

VYSKÚŠAJTE OKULIARE NA LÍČENIE
Dokonalé líčenie je alfa a omega pre všetky sebavedomé a krásne ženy. Rámové dioptrické okuliare na líčenie s otočnou šošovkou, ktorú môžete posúvať z jedného oka na druhé a pritom druhému nechávate voľnosť. Sú ideálne na to, aby bolo možné dokonale dokončiť líčenie. Je to skvelý kozmetický doplnok, ktorý nájdete aj v ponuke Optika Mania.

 

POUŽÍVATE KONTAKTNÉ ŠOŠOVKY?
Kontaktné šošovky predstavujú alternatívu pre všetkých ľudí, ktorí potrebujú viac vizuálnej slobody, majú aktívny a dynamický životný štýl, napr. počas športu alebo na dovolenke. Vyberte si zo širokej ponuky na VašeŠošovky.

 

VYUŽÍVAJTE SPHERE NAPLNO!
Sledujte nás aj naInstagrame, kde prinášame novinky a zaujímavé videá zo sveta Sphere. Môžete sa tu zapojiť aj do súťaží a vyhrať zaujímavé ceny, tak neváhajte a pripojte sa k nám, aby vám nič neuniklo.

 

SLNEČNÉ OKULIARE, KTORÉ NEOMRZIA
Dior, Fendi, Carrera, Guess, Moschino, Ray-Ban. Ktoré sú tie vaše? Na eyerim.sk nájdete pestrú ponuku slnečných okuliarov mnohých svetových značiek, stačí si len vybrať.

 

CHRÁŇTE SVOJ ZRAK KDEKOĽVEK
Navštívte Idealoptik a dozviete sa, ako najnovšia generácia okuliarovej šošovky Transitions chráni vaše oči bez ohľadu nato, či sa nachádzate vonku, alebo v interiéri.

 
 
 

Zapojte sa vyhrajte darčekové poukážky v hodnote 240 €.

Zúčastniť sa
 
 
 

Potrebujete test na protilátky COVID-19?

Preskúmať
 
 

V predchádzajúcom newsletteri sme vám poradili, ako pripraviť auto na jar. Na čo sa môžete tešiť nabudúce? Budeme sa venovať starostlivosti o zdravie.

facebook
instagram
youtube

Novinky vernostného programu Sphere vydáva
EFIN, spol. s r. o., Svätoplukova 28, 821 08, Bratislava, +421 5292 7684, sphere@sphere.sk

Katalóg partnerov Sphere