Prežite športové leto s partnermi vernostného programu.

 
facebook
youtube
instagram

 

SPRÁVNE VYBAVENIE DO KAŽDÉHO POČASIA

Leto je v plnom prúde a všetci sa snažíme užívať si teplé slnečné lúče. Ak sa chystáte spoznávať Slovensko na vlastných nohách alebo na bicykli, treba vedieť, čo si so sebou vziať a ako sa vybaviť do každého počasia. Existujú veci, na ktoré by ste pri turistike rozhodne nemali zabudnúť. Prinášame vám tipy na vybavenie na výlety – základné kúsky, aj šikovné pomôcky, vďaka ktorým sa nestratíte, či ochránite si zdravie.

Prajeme vám krásny zvyšok leta!

 

DOBRE VYZERAJÚ A SKVELE POSLÚŽIA

ALPEN SPORT

Bunda s praktickými vreckami na zips nielen na výlety do prírody. Športový strih umožňuje dobrú pohyblivosť a kvalitný materiál vás ochráni pred dažďom a vetrom.

SANSPORT

Všestranná, nepremokavá a odolná turistická obuv vhodná pre náročných turistov do lesného a horského terénu. Jej prednosťou je vysoká úroveň pohodlia.

APRO SPORT

Kvalitné bavlnené tričko na šport alebo voľný čas. Stavte na kvalitu a vyberajte zo širokej ponuky značkového, farebného alebo vzorovaného oblečenia.

ANSWEAR

Vyberte si svoje nové šortky Adidas a jednoznačne trafíte do čierneho! Patria k obľúbenej výbave každého športovca a sú vyrobené z kvalitných odolných materiálov.

 

VYBAVTE SA NA TURISTIKU

Šetrite svoje kĺby a pomôžte si k správnemu držaniu tela. Chôdzu s palicami na turistiku môžete prevádzkovať celý rok, kdekoľvek a v každom veku.

DOPRIRODY.SK

Už ste skúšali na potulkách prírodou stráviť noc v hojdacej sieti? Zadovážte si "hamaku" s odnímateľnou moskytiérou a celtou.

SPORT RYSY

Nerezová vákuová termoska nemôže chýbať vo výbave žiadneho turistu. Je vybavená dvoma skladajúcimi sa hrnčekmi a dvoma uzávermi.

HUDY

Precízne, kvalitne a účelovo vyrobený batoh od materiálu až po najmenšiu pracku. Odolný nylón, ktorý si firma Arcteryx vyvinula po niekoľkoročnom testovaní je alphou a omegou celého batohu.

 

PRE VAŠE CYKLOPOTULKY

BAJKULA

Príďte si vybrať svoj bicykel! V ponuke sú okrem predaja a servisu značkových bicyklov, bicyklových komponentov, textilu a doplnkov, aj komplexné služby pre cyklistov a poradenstvo.

CYKLOSHOP.SK

Cyklodresy sú ľahké a dobre odvádzajú pot, takže vás udržia v suchu. Skvele sedia a nechýba im ani vrecko na chrbte. Vyberte si cyklodres pre pohodovú jazdu!

 

KELLYS BIKE COMPANY

Myslite pri cyklistike na svoju bezpečnosť ako aj na bezpečnosť svojich ratolestí a vyberte si vhodnú prilbu, vyrobenú z kvalitných a odolných materiálov.

 

 

PREČÍTAJTE SI NÁŠ NOVÝ MAGAZÍN

 

EFIN, spol. s r. o., Svätoplukova 28, 821 08, Bratislava
Telefón +421 252 927 684
E-mail: klientservis@sphere.sk