Svieť nám stromček jagavý, už sme všetci zvedaví. Čí je ten darček a čo je v ňom? Cingli, lingi, cingi, lingi, bom! Ani sme sa nenazdali a opäť si budeme pri vianočnom stromčeku recitovať básničky a spievať koledy. Ale viete, čo je na Vianociach najkrajšie? Tie rozžiarené detské oči, keď pod ozdobenou jedličkou, či borovicou, objavia vytúžený darček! Preto sa snažme aj tento rok vybrať z listu pre Ježiška aspoň jeden, ktorý si naše ratolesti priali, nech neprídeme o ich čistú nefalšovanú radosť. Inšpirovať sa môžete aj našimi tipmi, ktoré potešia malých i veľkých.

 

1Rakytníčkové želé
Obľúbené ovocné želé, plné tých najdôležitějších vitamínov pre vaše deti vo vianočnom šate. Urobia im radosť, podporia imunitu a môžu si aj zdravo zamaškrtiť.

Zľava 15 %

 

2ASUS Zenbook
Patrí medzi najlepšie kompaktné notebooky. V súčasnej dobe sa bez nich nezaobídu ani školáci. Preto je to ideálny vianočný darček a zároveň aj nutná výbava.

Zľava 3 % aj na akciový tovar

 

3Kartová hra DOBBLE
Kto by nepoznal zmätenú rybičku Dory? Aby vaše deti netrávili čas iba pri elektronike, je táto hra skvelou voľbou na zábavu, pozornosť a rýchlosť.

Zľava 5 %

 
 

 

4JBL bluetooth slúchadlá
Bez slúchadiel ani na krok. Školáci počúvajú hudbu snáď všade, preto sú pre nich dobrou voľbou práve bezdrôtové, ktoré sú kvalitné a majú farebný dizajn.

Zľava 3 % mobilné telefóny
10 % VIP 15 % príslušentsvo

 

5Odrážadlo KITE 12
Štýlové detské odrážadlo je ideálnym nástrojom pre rozvíjanie pohybovej zručnosti a koordinácie, a tak dieťa potom rýchlejšie zvládne
jazdu na dvoch kolesách.

Zľava 7%

 

6Mikina Converse
Nič nepotěší mladé slečny tak, ako módny značkový kúsok. A presne takým je táto štýlová ružová mikina s klokaními vreckami a károvanou kapucňou.

Zľava 10 % YOUNG 12 %
VIP 15 % akciový tovar 3 %

 
 

Hrajte o zaujímavé ceny v hodnote 240 € od nášho partnera TUALMED.

Skúsiť šťastie
 
 

Ste zvedaví čo máme nové? Kliknite a dozviete sa, aké výhody vás čakajú.

Pozrieť
 
 
facebook
instagram
youtube

Novinky vernostného programu Sphere vydáva
EFIN, spol. s r. o., Svätoplukova 28, 821 08, Bratislava, +421 5292 7684, sphere@sphere.sk

Katalóg partnerov Sphere