Vybrať ten správny darček pre ženu, a to nielen na Vianoce, nie je niekedy jednoduché. Každá je predsa iná a pri kupovaní prezentov treba myslieť na všetky detaily. Mnoho žien často hovorí, že myšlienka a príbeh stojaci za darovanou vecou je to, čo dokáže vykúzliť najväčšiu radosť. Vyčarovaním úsmevu na tvári človeka sa k vám šťastie vráti ako bumerang, a to v ešte žiarivejšej podobe. O tom vlastne Vianoce sú - užívať si vzájomnú prítomnosť a spoločne prežívať neopakovateľné životné momenty. Preto vám prinášame inšpiráciu na to, akými darčekmi môžete potešiť ženy vášho života.

1Michel Bussi Vážka
Strhujúci triler, ktorý nebudete vedieť odložiť! Je šokujúce rozuzlenie dielom náhody alebo niekto od začiatku manipuluje so všetkými účastníkmi drámy?

Zľava 20 % YOUNG, VIP 25 %

 

2Coccinelle Alba
Kombinuje eleganciu a funkčnosť s priestrannosťou, ktorá je prispôsobená každodennému životu. Ideálny darček pre podnikavú ženu, ktorá má rada štýl.

Zľava 10 % VIP 15 %

 

3Desigual Lena
Krásna a praktická zimná bunda poteší všetky dámy, ktoré obľubujú kúsky z kolekcie Desigual. Stavte na moderný dizajn s prvkami, ktoré dodajú šmrnc.

Zľava 20 % pre využitie zľavy zadajte kód SPHERE2020

 

 

 

4Venchi bonboniéra
Výber vynikajúcich praliniek, nugátov s rôznymi, zaujímavými príchuťami, horká, mliečna čokoláda. Zažite explóziu chutí pri degustácií tejto bonboniéry.

Zľava 3 %

 

5Náhrdelník s perlou
Šperk s pravou perlou je nevšedný, hodnotný, výnimočný. Vynikne na dekolte každej slečny, či dámy a vyčaruje jej úsmev na tvári obzvlášť na Vianoce.

Zľava 5 %

 

6Ryor Sakura
Voňavá starostlivosť pre každý typ pleti s obsahom extraktu z japonskej čerešne. Sprchový gél zvláčňuje, cukrový peeling odstraňuje odumreté kožné bunky.

Zľava 10 %

 
 

Hrajte o zaujímavé ceny v hodnote 240 € od nášho partnera Tualmed.

Skúsiť šťastie
 
 

Ste zvedaví čo máme nové? Kliknite a dozviete sa, aké výhody vás čakajú.

Pozrieť
 
 
facebook
instagram
youtube

Novinky vernostného programu Sphere vydáva
EFIN, spol. s r. o., Svätoplukova 28, 821 08 , Bratislava, +421 5292 7684, sphere@sphere.sk

Katalóg partnerov Sphere