MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ JE TU 
 Najväčší sviatok detí sa blíži. MDD je sviatok, ktorý oslavujú deti v mnohých krajinách sveta a tá naša nie je výnimkou. Myšlienka vznikla v roku 1925 v Ženeve na svetovej konferencii, ktorá sa zaoberala chudobou, detskou prácou, vzdelaním a inými problémami. Preto sa niekoľko krajín dohodlo, že tento deň bude patriť deťom. Cieľom bolo poukázať na problémy týkajúce sa detí vo svete a urobiť im radosť.

V dnešnej dobe nabral MDD trošku iný rozmer a hlavnou myšlienkou je odmeniť deti za to, že sú deťmi. Už viete kam vezmete svojho drobca? Inšpirujte sa výberom toho najlepšieho od našich partnerov.
a
     
 
 
 
 
KAM S DEŤMI
 
 
 
 
     
     
 
 
Nechajte ich "uletieť" v jedinom veternom tuneli na Slovensku. Atrakcia je bezpečná, na vaše dieťa dohliada profesionálny inštruktor.
 
 
Návšteva zoologickej záhrady vyčarí úsmev na tvári určite aj vám, nielen deťom. Nevynechajte tiež úžasný Dinopark.
 
     
     
 
 
Majestátni dravci fascinujú všetky deti. Príďte sa pokochať ich krásou z blízka. Program Sokoliarov nájdete na www.aquila.sk
 
 
Rozprávková dedina Habakuky na Donovaloch prináša Dobšinského rozprávky v plnej kráse a naživo. Pripojte sa aj vy.
 
     
     
 
 
     
 
 
Zabaľte svoje dieťa do kvalitných materiálov. Všetko pre kojencov nájdete pohodlne na jednom mieste v Baby shop Miminko.
 
 
Odlíšte sa! Originálnou výšivkou s menom alebo venovaním na tričku, či vankúšiku. V Rolerko vás "vyšijú" na počkanie :-).
 
     
     
 
 
Aj vy ste si v detstve radi stavali Lego? Ak vás fascinuje tento farebný svet dodnes, doprajte rovnakú radosť svojim deťom.
 
 
Ak máte doma nadšenca hracích konzol, navštívte BRLOH nájdete tu exkluzívne edície hier, príslušenstvo aj zberateľské predmety.
 
     
     
 
 
     
 
 
Rozvíjajte u detí kreativitu, zadovážte im pastelky, kriedy, olejové či temperové farby, grafitové ceruzky, skicáre či bloky.
 
 
Deti sa pri stolných hrách učia rozvíjať svoje zručnosti. Okrem iného je to skvelý spôsob ako spojiť rodinu.
 
     
     
 
 
Slnečné počasie je ako stvorené pre jazdu na kolobežke, obdrážadle či trojkolke. Všetko nájdete na www.rajhraciek.sk
 
 
V Kindercentrum nájdete okrem kočíkov a autosedačiek aj odrážadlá s technológiou "silent wheels" (tichá jazda).
 
     
     
   
 SÚŤAŽE          NOVINKY       KATALÓG VÝHOD 
   
          
 www.sphere.sk+421 252 927 684
+421 905 279 533
klientservis@sphere.sk  
          
STIAHNITE SI APLIKÁCIU