Spravte svojim deťom radosť a prežite spolu výnimočný deň.

 
OnePage
facebook
youtube

 

Vedeli ste, že myšlienka Medzinárodného dňa detí siaha do roku 1925, kedy sa v Ženeve uskutočnila Svetová konferencia pre blaho detí? Zástupcovia 54 krajín tu schválili deklaráciu, ktorá sa zaoberala otázkami chudoby, detskej práce, či vzdelania. Preto je tento deň symbolom ich dôležitosti a krehkosti.

Urobte radosť svojim deťom, či už malým alebo veľkým a venujte im ešte viac času a lásky. Potešte ich napríklad aj darčekom, či pekným výletom, pre tie iskričky v očiach sa to oplatí.

Môžete sa inšpirovať našimi tipmi, aby na ten svoj veselý a výnimočný deň, vždy spomínali s úsmevom na perách.

 

 

Spravte si výlet

ZOO KOŠICE

ZOO je miestom, ktoré sa oplatí so svojimi ratolesťami navštívíť. Dozvedia sa tu nielen o tom, ako trávia zvieratká deň, ale aj o tom, ako kedysi žili v minulosti dinosaury.

Navštívíť

MÚZEUM PRAVEKU

Vykročte do dávnych dôb histórie ľudského rodu, kedy sa každý deň tvrdo zápasilo o život. Múzeum je otvorené počas víkendov 10:00-17:00 a cez týždeň 12:30-15:30.

Navštívíť

BRATISLAVSKÉ BÁBKOVÉ DIVADLO

Osmijankove rozprávky o princeznách sú späť! Tentokrát musí princeznú vyslobodiť z nudy a samoty. Podarí sa mu to?

Navštívíť

BOBOVÁ DRÁHA BOBOVKA

Zajazdite si s deťmi na bobovej dráhe! Čaká vás na nej 9 extrémnych zákrut, 3 terénne zlomy a 3 tunely. Užite si adrenalínový zážitok, ktorý stojí za to.

Navštívíť

 

Darček vždy poteší

DOMOSS

Aj vaše dieťatko túži po odrážadle alebo kolobežke? Alebo by najradšej celý deň strávilo hraním sa s autožeriavom? Potešte ho a inšpirujte sa na domoss.sk

Nakupovať

spolocenska-hra.sk

Akčná stolová hra Angry Birds pre malých i veľkých, v ktorej si naštvaní vtáci znova vyriaďujú účty s drzými prasiatkami.

Nakupovať

LEGÁČIK

Doprajte deťom radosť a obdarujte ich skvelými stavebnicami LEGO. Tento farebný svet pomáha budovať kreativitu, zažiť zábavu a získať nové zážitky.

Navštíviť

BRLOH

Pre všetkých nadšencov virtuálneho sveta je BRLOH ideálnym miestom. Nájdete tu rôzne hry, príslušenstvo aj zberateľské predmety, alebo komiksy.

Navštívíť

 

Fantázii sa medze nekladú

CREATIVE

V Creative máte na výber nielen výtvarné pomôcky, materiály rôzneho druhu, polotovary a dekoračné predmety, ale aj knižky s návodmi a inšpiráciami.

Navštívíť

CRAFTY.SK

Tvorivé aktivity ponúkajú množstvo inšpirácie pre hravé vzdelávanie a zmysluplné trávenie voľného času. Podporte šikovné rúčky vašich detí.

Nakupovať

TITI

Kinetický piesok podporuje kreativitu u detí. Skvele sa s ním stavajú hrady alebo pečú bábovky. Je mäkký, príjemný na dotyk a ľahko sa tvaruje.

Navštívíť

 

Plné brušká

Pán Cakes

Pán Cakes Vás pozýva na fantastické palacinky a milkshaky! Slané, sladké, bezlepkové či bezlaktózové, každý si tu nájde to svoje.

Navštívíť

Club Ležiaca Bosorka

A čo tak dať si pizzu? Nielen deti ju zbožňujú. V ponuke je viacero druhov alebo si môžete vybrať z bohatého jedálneho lístka.

Navštívíť

 

KDE ZÍSKATE VÝHODY

Adresa: EFIN, spol. s r. o., Svätoplukova 28, 821 08 Bratislava
Telefón +421 252 927 684
Email: sphere@sphere.sk