Zažite Tatry v lete a objavte čaro najkrajšieho miesta na Slovensku.

 
facebook
youtube

 

 

DOVOLENKA NA SLOVENSKU - TATRY A OKOLIE

Tatry patria k najkrajším miestam na Slovensku. Sú charakteristické svojimi štítmi, plesami a životom tataranských zvierat, ponúkajú čistý vzduch, horské slnko a veľa priestoru na turistiku alebo iné športy. Nachádzajú sa tu obce s historickými a prírodnými pamiatkami. Osobitá architektúra, tradície, folklór, ale i špeciality lokálnej gastronómie, zanechajú vo Vás nazabudnuteľné a neopakovateľné zážitky, preto sú ideálnym miestom kde stráviť letnú dovolenku.

Navštívte Tatry a okolie aj Vy! S našimi inšpiráciami si môžete dopriať oddych v našich najkrajších veľhorách.

 

Komfortné ubytovanie

HOTEL SLOVAN

Hotel sa nachádza v srdci Vysokých Tatier, obklopený krásnou prírodou. Ponúka pohodlné i útulné ubytovanie a výbornú kuchyňu.

REZERVOVAŤ

HOTEL SATEL

Ponúka komfortné ubytovanie a je skvelým východiskovým bodom pre objavovanie krás mesta Poprad, ale aj turistiku vo Vysokých Tatrách.

REZERVOVAŤ

HOTE SLIEZSKY DOM

Vychutnajte si jedinečné výhľady a krásu tatranskej prírody, zrelaxujte sa v najvyššie položenom horskom hoteli priamo pod Gerlachovským štítom.

REZERVOVAŤ

GRAND HOTEL BELLVEUE

Hotelový komplex sa nachádza v centre Vysokých Tatier a ponúka skvelé gastronomické služby, wellness centrum ako aj možnosti športového vyžitia.

REZERVOVAŤ

KONTAKT WELLNESS HOTEL

Hotel v Starej Lesnej, obklopený krásnou prírodou. Výnimočný vitálny svet, pohodlné ubytovanie, gurmánska reštaurácia a pestrá ponuka športových a relaxačných aktivít Vám zaručia skvelé zážitky.

ZISTIŤ VIAC

 

Čas na relax

AQUACITY POPRAD

Vyskúšajte slovenské more zábavy, relaxu a wellness. Vodný raj pod Tatrami s bazénmi, unikátnym vitálnym svetom, kryoterapiou alebo reštauráciami, to všetko tu na Vás čaká.

NAVŠTÍVIŤ

 

Skvelé jedlá

PIZZERIA VENEZIA

Pochutnajte si na šťavnatých a voňavých jedlách alebo vyberajte z pestrej ponuky pizze, tú chuť si jednoducho zamilujete.

ZISTIŤ VIAC

BAGETÉRIA

Máte chuť na domáce bagety, obložené chlebíčky, muffiny alebo šišky? Navštívte Bagetériu v Poprade, ľahké občerstvenie padne vhod.

ZISTIŤ VIAC

 

Spravte si výlet aj do Košíc

ZOO KOŠICE

Návšteva zoologickej záhrady vyčarí úsmev na tvári nielen deťom. Nevynechajte tiež skvelý Dinopark, kde sa dozviete ako žili dinosaury v minulosti.

NAVŠTÍVIŤ

ŠTÁTNE DIVADLO KOŠICE

Navštívte divadlo, ktoré je svetom fantázie, kde sa koncentruje umenie, hudba, tanec i poézia a vytvárajú atmosféru, ktorú sa oplatí zažiť.

NAVŠTÍVIŤ

BOBOVÁ DRÁHA BOBOVKA

Zajazdite si s deťmi na bobovej dráhe, je to skvelý zážitok pre malých i veľkých. Čaká Vás na nej 9 extrémnych zákrut, 3 terénne zlomy a 3 tunely.

NAVŠTÍVIŤ

 

Tipy na turistiku a výlety v okolí

 

Adresa: EFIN, spol. s r. o., Svätoplukova 28, 821 08 Bratislava
Telefón +421 252 927 684
Email: sphere@sphere.sk