Druhá májová nedeľa patrí všetkým mamám, oslávte ju s nami.

 
facebook
youtube

 

 

Mamy. Naše super ženy a super hrdinky. Píšu sa o nich básne, články, výroky. Ako jediné dokážu zvládať veľké množstvo povinností. Majú sviatok iba raz v roku, no ich láska, obeta, námaha nám pripomína každý deň ich výnimočnosť. Zaslúžia si pozornosť a to nielen na Deň matiek.

Aj napriek stále pretrvávajúcej výnimočnej situácii ich môžete potešiť pekným darčekom, nákupom z pohodlia domova. Ak by ste chceli tento deň osláviť výnimočne, máme pre vás niekoľko tipov. Nezabudnite, druhá májová nedeľa sa nesie v duchu oslavy našich mám.

 

Kvet vždy poteší

Kvety sú symbolom lásky a čistoty. Vyberte si z pestrej ponuky e-shopu či v aktuálne otvorených predajniach.

Nakupovať

Ruža, ľalia, karafiát alebo gerbera? Ak sa neviete rozhodnúť, na flora-online.sk si určite vyberiete.

Nakupovať

 

Krásna mama v každom veku

FANN PARFUMÉRIE

Produkty Erbario Toscano Olive Complex vynikajú intenzívnym výživným a regeneračným pôsobením. Urobte radosť svojej mame, uvidíte, že sa poteší.

Nakupovať

VIVANTIS

Potešte mamu krásnou vôňou alebo iným módnym doplnkom. Na vivantis.sk nájdete veľa inšpirácií a vďaka širokej ponuke môžete na jednom mieste kúpiť všetko, čo Vám urobí radosť.

Nakupovať

 

 

ZLATNÍCTVO MARLEN GOLD

Šperky zvýrazňujú krásu ženy. Spolu so zlatom ich môžete kúpiť aj z pohodlia domova. Zlatníctvo Marlen Gold garantuje kvalitnú a špičkovú prácu zlatníkov, široký sortiment a záruku originality.

Nakupovať

HODINKY.SK

Krásne hodinky nesmú chýbať pri doladení outfitu žiadnej ženy. Vyberajte zo širokej ponuky na hodinky.sk a vyčarujte úsmev najlepšej žene na svete - Vašej mame.

Nakupovať

 

Elegantná aj športová

ANSWEAR.

Kabelky, kabelky a opäť kabelky. Tento módny doplnok je súčasťou outfitu každej ženy. Vyberajte zo širokej ponuky svetoznámych značiek na answear.sk.

Nakupovať

ERMAAN

Oblečte sa štýlovo a zároveň pohodlne. Široký sortiment streetwear oblečenia a obuvi poteší každého, kto chce urobiť sebe alebo iným radosť.

Nakupovať

 

Vínko alebo koňak

DRINKS24.SK

V internetovom obchode drinks24.sk nájdete okrem širokej ponuky destilátov a delikates, aj bohatý výber značkových vín. Ktoré najviac poteší Vašu mamu?

 

 

Nakupovať

TOPKONAKY.SK

Na topkonaky.sk, nájdete široký výber ročníkových koňakov a armaňakov, ktoré si môžete pri príležitosti osláv Dňa matiek vychutnať spolu s inými dobrotami.

 

Nakupovať

 

Na povzbudenie ale aj detox

CAFFÉ ITALIA

Káva je vyhľadávaná nielen kvôli povzbudeniu, ale aj chuti a aróme. Vychutnajte si kvalitnú kávu z Caffé Italia a spríjemnite si deň.

Nakupovať

DOBREZDRAVIE.SK

Zelené potraviny dopĺňajú do organizmu nevyhnutné živiny, hoja zápaly a obnovujú rovnováhu vnútorného prostredia. Doprajte si kvalitné produkty.

Nakupovať

 

 

Adresa: EFIN, spol. s r. o., Svätoplukova 28, 821 08 Bratislava
Telefón +421 252 927 684
Email: sphere@sphere.sk