Prakticky a štýlovo – to je trend dnešného bývania 
 
Najnovšie trendy v bývaní sa zameriavajú na smart riešenia, v kombinácii s klasikou, prírodnými materiálmi a vidieckym štýlom. V roku 2020 je v popredí farebnosť, netradičné tvary a menej plastov. Stredomorský alebo škandinávsky štýl, minimalizmus alebo veľké priestory – výber je len na Vás. Pomôžeme Vám rozhodnúť sa spolu s partnermi Sphere.
 
     
 
 
 
 
BÝVAJTE ŠTÝLOVO
 
 
 
 
     
     
 
 
Ako vonku v prírode sa budete cítiť pri machovej stene. Mach je autentický, prírodný, nepotrebuje údržbu a je hypoalergénny. 
 
 
Odsávač pár je nielen potrebnou pomôckou do kuchyne, ale i štýlovým a elegantným doplnkom. Vyberte si výsuvný, vstavaný či lustrový.
 
     
     
 
 
Navrhnite si vstavanú skriňu Hilkovič pre moderné interiéry. Inšpirujte sa návrhom od slovenského výrobcu nábytku na mieru.
 
 
S blížiacim sa letom je čas na výber vhodnej klimatizácie. Je to skvelý spoločník, ktorý vám prinesie do vášho bývania tú správnu klímu. 
 
     
     
 
 
Hľadáte nábytok, ktorý si môžete dovoliť? Inšpirujte sa v Tempo Kondela. Najlepší relax je v spálni v prírodných tónoch.
 
 
Kvalitný spánok je základom pre každého z nás. Paplóny, vankúše, obliečky či plachty Scan Quilt sú zárukou vášho dobrého oddychu.
 
     
     
 
 
     
 
 
 
 
RELAX NA ZÁHRADE
 
 
 
 
     
     
 
 
Prineste jarný vánok i do vašej záhrady. V Kinekuse nájdete nielen záhradný nábytok a doplnky, ale aj priestranný plynový gril.
 
 
Vyberte si do svojej záhrady elegantnú a modernú sedaciu súpravu Louvre doplnenú praktickým stolíkom s netradičným dizajnom.
 
     
     
 
 
Grilujte spolu s priateľmi pri "grilovacom" stole. Nadčasový a štýlový záhradný nábytok nájdete v APRO záhradnom centre.
 
 
Po zimnom období je najvyšší čas na spustenie a prípravu bazéna. Pomôže vám s tým MARINER - špecialista na bazény.
 
     
     
 
 
     
 
 
 
 
VYBAVENIE A DOPLNKY
 
 
 
 
     
     
 
 
Dom je priestor, ktorý odzrkadľuje naše myšlienky a túžby. Vytvorte si pokojné a bezpečné útočisko s Casamia.
 
 
Vybavte svoju domácnosť tými najlepšími pomocníkmi. Doprajte si nové kúsky do kuchyne a jedálne – vyberajte na e-shope homepoint.sk
 
     
     
 
 
Originálne kuchynské potreby pre kuchárov i profesionálov – to je Tescoma. Vyberte si kontaktný gril s nepriľnavým povrchom.
 
 
Spríjemnite si izbu krásnym obrazom z e-shopu tapety-folie.sk Nalaďte sa na letnú dovolenku pri mori. A váš priestor zrazu ožije...
 
     
     
   
 SÚŤAŽE          NOVINKY       KATALÓG VÝHOD 
   
          
 www.sphere.sk+421 252 927 684
+421 905 279 533
klientservis@sphere.sk  
          
STIAHNITE SI APLIKÁCIU