Silný a zdravý, taký je latinský pôvod mena Valentín, ktorý oslavujeme 14. februára aj ako Deň zamilovaných.

 Legenda hovorí, že Valentín bol rímsky kňaz, ktorý sobášil vojakov napriek zákazu cisára. Ten, keď to zistil, dal kňaza popraviť. Bolo to 14. februára a pred smrťou ešte stihol napísať zaľúbený list svojej vyvolenej. Odvtedy je sv. Valentín patrónom všetkých zaľúbených párov. 
Zaželajte svojim blízkym zdravie, silu a lásku spolu s našou ponukou krásnych darčekov.
 
 
 
 
 
VALENTÍNSKE INŠPIRÁCIE
 
 
 
 
     
     
 
 
Pripravte sa na sviatok sv. Valentína aj intelektuálne. Napríklad s knihou Päť jazykov lásky alebo 21 krokov k láske z Panta Rhei.
 
 
Jean Paul Gaultier pre ňu i pre neho: La belle a La beau - nalaďte sa na príjemnú a omamnú vôňu a zdieľajte spolu zmyselnú krásu.
 
     
     
 
 
Šperk v tvare srdca, bonboniéra a červené ruže – to je zaručený úspech a spokojnosť pre každú ženu. Vyberajte v kvetinárstvach VICTOR®.
 
 
Prekvapte polovičku a doprajte si lahodný nápoj s drinks24.sk. Nalejte si jemné prosecco alebo výnimočný, 23-ročný rum Zacapa Centenario.
 
     
     
 
 
     
 
 
 
 
PRE DÁMY I PÁNOV
 
 
 
 
     
     
 
 
Stačí pár klikov na moje-bielizen.sk a krásna čierna čipkovaná košieľka, či pánske sexi boxerky doslova rozpália vaše spoločné chvíle.
 
 
Náramok pre muža z answear.sk mu bude pripomínať vašu lásku. Ženské srdce určite rozveselí červená kabelka Moschino so šatkou.
 
     
     
 
 
Aj muži sa o seba patrične starajú a dbajú o svoj zovňajšok. Urobte tomu svojmu radosť a darujte mu darčekovú kazetu od Ryor.
 
 
Chcete sa cítiť ako v oblakoch? Zahaľte sa do jemného a hebkého luxusného uteráku so srdiečkami. Hľadajte na softcotton.sk.
 
     
     
 
 
     
 
 
 
 
LÁSKA IDE CEZ ŽALÚDOK
 
 
 
 
     
     
 
 
Čokoláda sa musí vychutnávať viacerými zmyslami. Objavte rozkoš pri degustovaní skladkých dobrôt v Kaffee Mayer.
 
 
Skvelým darčekom je spoločný gurmánsky zážitok. Doprajte si ho na výnimočnom mieste, ktoré dýcha históriou a príbehmi o láske.
 
     
     
 
 
     
 
 
 
 
KULTÚRA & RELAX
 
 
 
 
     
     
 
 
O tom, že láska môže mať mnoho podôb, sa presvedčíte v Štátnom divadle Košice. Pozvite svoju polovičku do divadla na hru Pygmalion.
 
 
Rozmaznávajte sa spoločne a doprajte si masáž pre dvoch v Tawane. Rozprúdi vášeň a nabudí všetky časti vášho tela i ducha.
 
     
     
   
 FACEBOOK          NOVINKY       KATALÓG VÝHOD 
   
          
 www.sphere.sk+421 252 927 684
+421 905 279 533
klientservis@sphere.sk  
          
STIAHNITE SI APLIKÁCIU