Príroda a okolie Liptova sú obdivuhodné aj v lete, objavte ich krásu.

 
facebook
youtube

 

 

DOVOLENKA NA SLOVENSKU - LIPTOV

Liptov patrí vďaka jedinečnosti prírodných zaujímavostí, bohatstvu kultúrno-historických pamiatok, možnostiam športového vyžitia a aktívneho trávenia voľného času, k najatraktívnejším oblastiam na Slovensku. Región, ktorého symbolom je vodná nádrž Liptovská Mara, je bohatý aj na kultúrno-historické pamiatky, z ktorých možno spomenúť Hrad Likava alebo múzeum v prírode v Pribyline. Pešia turistika a cykloturistika patria k najčastejším aktivitám návštevníkov Liptova, pretože nimi možno najlepšie zažiť krásy okolitej prírody.

Objavte aj vy čaro Liptova! Inšpirujte sa našimi tipmi a prežite skvelú letnú dovolenku, na ktorej načerpáte novú energiu a spoznáte veľa krásnych miest.

 

Štýlové ubytovanie

HOTEL JÁNOŠÍK

Hotel sa nachádza v centre Liptovského Mikuláša a hosťom ponúka komplexné služby a ubytovanie v komfortne zariadených izbách.

REZERVOVAŤ

HOTEL MIKULÁŠSKA CHATA

Štýlový hotel v Jasnej, ktorý svojou architektúrou skvele zapadá do horského prostredia a ponúka rodinnú atmosféru a kvalitné služby.

REZERVOVAŤ

HORSKÝ HOTEL MNÍCH

Horský hotel je vďaka unikátnej polohe uprostred prírody a pestrej ponuke služieb miestom, kam sa budete vždy radi vracať.

REZERVOVAŤ

APARTMÁNY FATRAPARK

Apartmánový dom sa nachádza v malebnej Hrabovskej doline. Je to miesto na dovolenku plnú nezabudnuteľných zážitkov.

REZERVOVAŤ

 

Výborné jedlá

KOLIBA GRETA

Starostlivo pripravený jedálny lístok určite uspokojí svojou pestrosťou a špecialitami každého gurmána. K dispozícii je aj terasa.

ZISTIŤ VIAC

PENZIÓN ZA MLYNOM

V útulnej reštaurácii si pochutnáte na slovenských špecialitách, ale vybrať si môžete aj z ponuky pestrého jedálneho lístka.

ZISTIŤ VIAC
https://www.penzionzamlynom.sk/sk

 

Voľný čas

HURRICANE FACTORY

Príďte si vyskúšať pocit voľného pádu v bezpečí aerodynamického tunela, v pohodlnej výške, za neustáleho dozoru profesionálnych inštruktorov.

ZISTIŤ VIAC

LIPTOV LASERS

Laserová prestrelka v labyrinte ako kolektívna zábavno-dobrodružná hra, očarí všetkých priaznivcov adrenalínu a aktívneho športu.

ZISTIŤ VIAC

KÚPELE LÚČKY

Pre všetkých, ktorí si chcú oddýchnuť od rušného života v tichom horskom prostredí a vychutnať si účinky liečivej vody, sú kúpele ako stvorené.

ZISTIŤ VIAC

BIKE PARK MALINÔ BRDO

Širokô dalekô môžete zažiť najdlhší bike park a najlepšiu bajkovačku! Požičovňa bicyklov je vám k dispozícii v údolnej stanici kabínkovej lanovky.

ZISTIŤ VIAC

 

Tipy na turistiku a výlety v okolí

 

Adresa: EFIN, spol. s r. o., Svätoplukova 28, 821 08 Bratislava
Telefón +421 252 927 684
Email: sphere@sphere.sk