‌ ‌ 
 
 
 STAVTE NA ŠKORICOVÚ! 
 Aké trendy môžete očakávať na túto zimu? Pripravte sa, že na outfitoch sa objaví sýta škoricová a bordová, ktorá vás príjemne rozžiari. Trendy sú aj zvieracie vzory, či orientálne kresby na výraznom tope alebo blúzke. Nezabudnite kombinovať eleganciu s neformálnymi roztrhanými džínsami, či sukňu s farebnými pančuchami. Pripravili sme si pre vás zopár inšpirácií, smelo čítajte!  
     
 
 
Slovenská kvalita a tradícia pretkávaná módnymi kúskami - jedine Slovenka dokáže splniť tieto očakávania, a preto ju zbožňujeme!
 
 
Jesenný outfit ozvláštnite pletenou čiapkou a šálom "Art of Polo", ktoré vás zahrejú a ochránia pred tuhou zimou.
 
     
     
 
 
Prešívané sako Adam pre ozajstných elegánov sa ideálne hodí do chladných dní. Vyberte si z dvoch farieb - sivá alebo škoricovo hnedá.
 
 
Voľnočasové sako Lambert dokonale podčiarkne váš štýlový vzhľad. Vynosíte ho pri posedení alebo na prechádzke mestom.
 
     
     
 
 
     
 
 
 
 
OZDOBTE SA  DOPLNKAMI
 
 
 
 
     
     
 
 
Značkové hodinky pre dámy aj pánov, ktorí majú radi čas pod kontrolou. Prémiové kúsky od Tommy Hilfiger, Calvin Klein, LIU JO a iné.
 
 
Vyberte si tie pravé šperky pre vás! Set s geometrickým puncom je vhodný pre slávnostné príležitosti aj každodenné nosenie.
 
     
     
 
 
Vysoko kvalitný kufor Lite-Box Alu™ vďaka anodiznému hliníkovému puzdru, ktoré ochráni veci. Navštívte nás v Auparku Bratislava.
 
 
 
Priestranné cestovné kufre Samdex vás svojím dizajnom a farbami určite ohúria. Stavte na flexibilitu na 4 rotačných kolieskach.
 
 
     
     
 
 
     
 
 
 
 
POHODLNE
S KVALITNOU OBUVOU
 
 
 
 
     
 
 
Členkové čižmy Bugatti skvele zvýraznia štýlového muža. Kvalitným vyhotovením a bočným zipsom prinášajú komfort pre nohy. 
 
 
Famózne kožené kabelky Sofie&Jane čakajú na extravagantné dámy, ktoré sa neboja ukázať svoj vkus. Navštívte predajne v Bratislave.
 
     
     
   
 SÚŤAŽE          NOVINKY       KATALÓG VÝHOD 
   
          
 www.sphere.sk+421 252 927 684
+421 905 279 533
klientservis@sphere.sk  
          
STIAHNITE SI APLIKÁCIU