PÔŽITOK Z CHUTI 
 Sto ľudí - sto chutí. Čo máme ale všetci spoločné je túžba po dokonalom pôžitku z jedla. Prinášame vám niekoľko kulinárskych tipov a dokonalé dezerty. Inšpirujte sa spolu s nami. Nezabudli sme ani na to, že jedlo a kultúra idú ruka v ruke, preto máme pre vás aj niekoľko tipov zo sveta kultúry. 
     
 
 
 
 
GASTRO TIPY
 
 
 
 
     
     
 
 
Od raňajok po chutnú večeru. V Avalone si vychutnáte široký výber šalátov, cestovín, dezertov alebo zabíjačkové špeciality.
 
 
Pečené prasiatko, kačacie špeciality, či jedlá na doske ako grilované rebierka pre vás pripravia v novootvorenej reštaurácii Camino del Diablo.
 
     
     
 
 
V Camelote nebolo núdza o štedré hostiny. Zakúste hody na vlastnej koži a prežite atmosféru z čias, keď sa ľudia neponáhľali.
 
 
Už ste ochutnali vynikajúce cukrárenské pochúťky podľa tradície dvorného cisárskeho dodávateľa Juliusa Mayera?
 
     
     
 
 
     
 
 
Jedinečná ponuka zdravých a chutných potravín zo všetkých kútov sveta, a to všetko na jednom mieste, s príznačným názvom Svet chutí.
 
 
Vitajte vo svete zdravia! Eshop s kvalitnými Bio potravinami, prírodnou kozmetikou, drogériou, výživovými doplnkami a doplnkovým tovarom. 
 
     
     
 
 
Hľadáte špeciálny koňak alebo portské víno k večeri? Whisky, rumy a ďalšie liehoviny v luxusných baleniach nájdete na drinks24.sk.
 
 
Relaxujte v pohodlnom prostredí Čajovne Klopačka, kde si môžete vybrať z viac ako 150 druhov čajov a čajových špecialít.
 
     
     
 
 
     
 
 
 
 
SVET KULTÚRY
 
 
 
 
     
     
 
 
Kedy ste boli naposledy na balete? V Štátnom divadle Košice majú v repertoári nielen operné predstavenia, ale aj balet a činohru.
 
 
Tanečná škola svetovej kvality. Na výber máte širokú ponuku kurzov a otvorených hodín. Stačí si len vybrať tanec, ktorý je vám najbližší.
 
     
     
 
 
Ako si zlepšiť koncentráciu, kreativitu či slovnú zásobu? No predsa čítaním. Nájdite si svoju obľúbenú knihu na www.albatrosmedia.sk
 
 
Koľko rečí vieš, toľkokrát si človekom. V Lingua Academia si môžete vybrať zo širokej ponuky jayzkových kurzov.
 
     
     
   
 FREESPHERE          NOVINKY       KATALÓG VÝHOD 
   
          
 www.sphere.sk+421 252 927 684
+421 905 279 533
klientservis@sphere.sk  
          
STIAHNITE SI APLIKÁCIU