LIFESPHEREEL. KARTAKATALÓGSÚŤAŽ  
         
  
     
  Zimná sezóna sa nám na Slovensku naozaj vydarila. Ak ste si na Nový rok dali záväzok viac sa hýbať a športovať, máte jedinečnú šancu. Či už ste vášniví lyžiari alebo freerideoví snowboardisti, vedzte, že s kartami Sphere si zábavu na snehu užívate vždy výhodnejšie.
Pre tých, ktorí sa po náročnom dni na svahu nevedia dočkať tepla a relaxu, máme tipy na hotely priamo pod svahom. Kúpele či wellness s masážami a saunami nesmú chýbať. Vydajte sa so Sphere za dobrodružstvom na snehu!
  
     
  ZO SVAHU PRIAMO NA HOTEL  
     
     
   PARK SNOW DONOVALY   ŠPORT HOTEL DONOVALY   
   Vyskúšali ste už RIDERS PARK DONOVALY? Miesto bohatej snehovej zábavy pre malý i veľkých.    Zo zjazdoviek priamo do sauny alebo na masáž. Ponúkame vám skvelé služby v centre Park Snow Donovaly.   
           
   Donovaly   Donovaly   
   10 %   10 %   
     
     
   SKI TÁLE   HOTEL BYSTRÁ ***   
   Rodinné lyžiarske stredisko v srdci Nízkych Tatier ponúka aj nočné lyžovanie. Jedinečná zimná rozprávka.   Veľkorysá rozloha wellness sveta v Hoteli Bystrá nenechá na vás nitku suchú. Načerpáte tu nové sily.   
           
   Tále   Brezno   
   10 %   5 - 20 %   
     
     
   RELAX CENTER PLEJSY   VRÁTNA Malá Fatra   
   Severné svahy Krompašského vrchu ponúkajú bohaté zimné vyžitie aj pre náročnejších lyžiarov.   Skoro 13 km zjazdoviek určite poteší veľa z vás. Čo tak si pozrieť záznam z "LIVE CAMs"? Stačí kliknúť sem.   
           
   Krompachy   Terchová   
   10 %   10 %, VIP 15 %   
     
    
     
  PO NÁROČNOM DNI, PEKNE DO TEPLA  
     
     
   SKALKA ARENA   KÚPELE SKLENÉ TEPLICE   
   Poďte si zalyžovať do Kremnických vrchov. Ako jediný slovenský ľadovec sa hrdo pýši výškou 1252 m.n.m.   Oáza pre vaše kosti - to sú jedinečné kúpele v srdci panenskej prírody, len pár minút od svahov Skalka Arena.   
           
   Kremnica   Sklené Teplice   
   10 %   10 %   
     
     
   MALINÔ BRDO   KÚPELE LÚČKY   
   Lyžovačka či snowboardovačka podľa vašich snov. Skvelá správa: zjazdovka do Hrabova je otvorená!   Načerpajte silu v kúpeľnom rezorte s liečebnými procedúrami, ktorý nájdete neďaleko Malinô Brda.   
           
   Ružomberok   Lúčky   
   10 %, VIP, young 15 %   10 %, VIP 15 %   
     
  SÚŤAŽ S KVETY VICTOR  
     
    
     
       
  5 - 10 % 3 - 17 % 8 - 12 % 15 %  
     
  ĎAĽŠIE TIPY NA ZÁBAVU NA SNEHU   
     
          
       
          
  Copyright © 2019 EFIN, spol. s r. o.
Posielame vám informačného spravodajcu Sphere na základe vášho prihlásenia k jeho odberu. Podľa zákona ide o obchodné oznámenie.
  
     
  Spoločnosť EFIN, spol. s r.o. si vyhradzuje právo na prípadné obsahové nepresnosti a zmeny v sieti poskytovateľov výhod a zliav, ktoré prebehli od dátovej uzávierky.
Výhody sa obecne netýkajú cien produktov a služieb v akcii, pokiaľ nie je výslovne stanovené inak. Texty inzerátov v e-NEWS sú základné, úplné a aktuálne znenie nájdete v katalógu poskytovateľov výhod a zliav na www.sphere.sk. Akékoľvek otázky, postrehy a názory, prosím, posielajte na klient servis našej spoločnosti.
  
     
   www.sphere.sk  +421 252 927 684 /+421 905 279 533   klientservis@sphere.sk