KATALÓGFACEBOOKEL. KARTASÚŤAŽ  
         
  
     
  Rok 2018 nám v bývaní priniesol pár nových trendov, ktoré spája idea návratu k prírode, striedmosti a handmade výrobkom. Prírodné materiály v interiéri majú nielen dekoratívnu funkciu, ale vplývajú pozitívne aj na psychiku človeka a navodzujú pokojnú, neutrálnu atmosféru.
 

V našom blogu, ktorý nájdete tu, sa dozviete o jednom horúcom trendy interiérovom doplnku s názvom „machové steny / obrazy“. Tieto vždyzelené živé steny sa začínajú objavovať v nákupných centrách, bankách či kaviarňach. Vy však môžete mať tento zelený skvost aj u vás doma, napríklad v kúpeľni alebo obývačke. 

  
     
  NÁBYTOK A DOPLNKY  
     
    
     
     
   KINEKUS   HILKOVIČ   
   Kinekus, to je miesto, kde nájdete všetko pre domácnosť a záhradu od "A po Z". Presvedčte sa sami.   Kvalitné šatníky a vstavané šatníkové skrine na mieru a so zárukou až 10 rokov.   
           
   internetový obchod   obchodná sieť v SR   
   5 %, VIP 7 %   5 %, VIP 10 %   
     
     
   TEMPO KONDELA   KÚPEĽNE PTÁČEK   
   Ak zariaďujete dom alebo byt, v Tempo Kondela nájdete široký výber nábytku za výhodné ceny.   Inšpirujjte sa novými dizajnovými kolekciami kúpeľní, ktoré nájdete v kúpeľňových štúdiách firmy Ptáček.   
           
   obchodná sieť v SR   obchodná sieť v SR   
   3 %   20 %   
     
   
ŽELEZ. NEZÁBUDKA
 Predaj a požičovňa stavbeného náradia. Revízie materiálu.  
 Spišská Nová Ves 
 5 %, VIP 10 % 
  
     
  
DOMENICO CIGAR
 Široký sortiment rumov, cigár a cigarového príslušenstva.  
 internetový obchod 
 10 % 
   
     
  SÚŤAŽ S COCCINELLE  
     
    
     
  DOPLNKY A SLUŽBY  
     
     
   VET POINT   DOM FARIEB   
   Veterinárna klinika pre vašich domácich miláčikov s kvalifikovaným tímom veterinárov a ošetrovateľov.   Čaká vás maľovanie interéru? S farbami a náradím značiek Primalex, Balakryl či Progold to bude hračka.   
           
   Bratislava   obchodná sieť v SR   
   5 - 10 %, VIP 10 - 15 %   5 %, VIP 10 %   
     
    
     
     
   SCAN QUILT   ADLO   
   Už 25 rokov vám SCAN quilt prináša kvalitný spánok vďaka unikátnym prikrývkam, vankúšom a doplnkom.   Bezpečnosť by mala byť vždy na prvom mieste. S bezpečnostnými dverami Adlo o ňu máte postarané.   
           
   obchodná sieť v SR   obchodná sieť v SR   
   5 %, VIP 10 %   5 %, VIP 10 %   
     
     
   CASAMIA   VICTOR KVETY   
   Štýlový, luxusný nábytok a bytové doplnky z exotických krajín. Zariadťe si váš domov moderne a vkusne.   Potešte svoju polovičku donáškou krásnej kytice kvetov od Victor Kvety, ktorí kvetom naozaj rozumejú.   
           
   Bratislava   obchodná sieť v SR   
   10 %   10, VIP 15 %   
     
     
   ANJEL - metrový textil   EMI - bytový textil   
   Najširšiu ponuku sortimentu látok na Slovensku nájdete v predajniach metrového textilu Anjel.   Nakupovanie bytového textilu a doplnkov nebolo nikdy jednoduchšie. Navštívte e-shop www.emi.sk.   
           
   obchodná sieť v SR   obchodná sieť v SR   
   7 %, VIP 10 %   5 %, VIP 10 %   
     
       
  5 - 10 % 10 % 10 - 15 % 3 - 8 %  
     
  CHCEM VIDIEŤ VIAC   
     
          
       
          
  Copyright © 2018 EFIN, spol. s r. o.
Posielame vám informačného spravodajcu Sphere na základe vášho prihlásenia k jeho odberu. Podľa zákona ide o obchodné oznámenie.
  
     
  Spoločnosť EFIN, spol. s r.o. si vyhradzuje právo na prípadné obsahové nepresnosti a zmeny v sieti poskytovateľov výhod a zliav, ktoré prebehli od dátovej uzávierky.
Výhody sa obecne netýkajú cien produktov a služieb v akcii, pokiaľ nie je výslovne stanovené inak. Texty inzerátov v e-NEWS sú základné, úplné a aktuálne znenie nájdete v katalógu poskytovateľov výhod a zliav na www.sphere.sk. Akékoľvek otázky, postrehy a názory, prosím, posielajte na klient servis našej spoločnosti.
  
     
   www.sphere.sk  +421 252 927 684 /+421 905 279 533   klientservis@sphere.sk