Zabezpečte svojim verným spoločníkom najlepšiu starostlivosť.

 

Domáce zvieratá, najčastejšie pes a mačka, sú v dnešnom svete už takmer neodmysliteľnou súčasťou každej rodiny. Prinášajú nám radosť, sú našimi vernými spoločníkmi, ale aj o nich sa treba s láskou starať.

Pripravili sme pre vás niekoľko tipov, ktoré by ste mohli využiť pri starostlivosti o svojho štvornohého priateľa. Inšpirujte sa a spravte mu radosť. A na našom blogu sa dozviete aj zopár zaujímavostí zo života psov a mačiek :)

BLOG

 

STAROSTLIVOSŤ O VÁŠHO MAZNÁČIKA

4 BULLYS

Potrebujete niekam počas dňa umiestniť vášho psíka? Stavte na dobrú voľbu. V dennej škôlke v Ivanke pri Dunaji sa postarajú o jeho zábavu od 7:00 - 19:00.

MO-GYI - STRIHACÍ SALÓN PRE PSOV

Ak potrebujete dokonalý strih pre svojho miláčika, ostrihať pazúriky alebo vyčistiť ušká, navštívte strihací salón MO-GYI v Bratislave.

CHOVATEĽSKÉ POTREBY MAXÍK

Vyberte si z veľkého množstva pamlskov, drogérie a oblečenia pre psov. Nájdete tu všetko pre spokojnosť vašich maznáčikov.

VETERINÁRNA AMBULANCIA PB-VET

Komplexná veterinárna starostlivosť, vakcinácia, dentálna hygiena, chirurgické ošetrenia, dermatológia, strihanie psov, chovateľské potreby.

VETERNÁRNA KLINIKA VETPOINT

Odbornosť a bohaté skúsenosti sú zárukou kvalitnej starostlivosti pre vaše zvieratko. Nájdete tu komplexné služby v najvyššej hodnote.

 

VETERINÁRNA KLINIKA ŽILINA

Špecializované veterinárne pracovisko, zamerané na poskytovanie veterinárnej starostlivosti pre psov, mačky a ostatné malé spoločenské zvieratá.

VIAC PARTNEROV

 

S novým bodovým programom Sphere plus získate veľa skvelých odmien. Zbierajte body za každý nákup u vybraných obchodných partnerov a vyberte si zaujímavé odmeny z Katalógu odmien.

 

SÚŤAŽE

 

NOVINKY

OUTDOOR GUIDE

Ak chcete dovolenku prežiť na horách, nemali by ste zabudnúť na kvalitné oblečenie a doplnky, budete tak pripravení na náhle zmeny počasia.

CARBON COCO

Prášok čierny ako uhol dokáže vybieliť zuby? Áno! Tajnou prísadou je aktívne uhlie, ktoré odstráni vonkajšie škvrny z vašich zubov.

Adresa: EFIN, spol. s r. o., Svätoplukova 28, 821 08 Bratislava
Telefón +421 252 927 684
Email: sphere@sphere.sk