Viete komu patrí druhá májová nedeľa?Deň matiek je špeciálny čas povedať našim superhrdinkám, ako veľmi ich máme radi, čo pre nás znamenajú a tiež im vyjadriť našu vďačnosť za všetko, čo pre nás urobili. Ich láska, obeta a námaha nám pripomínakaždý deň ich výnimočnosť.

Než sa rozhodnete poďakovať žene, ktorá vám dala ten najväčší dar, popremýšľajte o darčeku, ktorý jej urobí radosť. Posielam vám zopár inšpirácií od našich partnerov, ktoré vašu mamu, mamičku, či mamulienku potešia. Užite si tento krásny deň, Jana Verná, Sphere.

 

1Kvetinový box Jasmine
Čo je viac ako kvet z lásky? Ruže, lisiantus, limonka a dekoračná zeleň, sú ideálnou kombináciou na obdarovanie, nielen v tento výnimočný deň.

Zľava 10 % YOUNG, VIP 15 %

 

2Zdravá kytica
Originálny darček pre každú dámu. Táto úžasná delikatesa, plná chutných jahôd v čokoláde, poteší všetky chuťové poháriky
a ružičky pohladia dušu.

Zľava 5 % VIP 10 %

 

3Kabelka Guess
Krásny módny doplnok z ekologickej kože, vhodný na nakupovanie, bežné nosenie, ale aj do spoločnosti, poteší každú dámu.

Zľava 20 % na vybrané značky, 10 % na zľavnený tovar

 

 

4Náhrdelník Fossil
Náhrdelník z chirurgickej ocele, ktorý skrášli hruď nejednej ženy. Ružovo zlatá farba dodá navyše šmrnc každému outfitu, takže dáma bude neprehliadnuteľná.

Zľava 5 %

 

5Víno polosladké
Jahody a drobné ovocie, ktorými je nabitý tento mok, vytvárajú explodujúcu arómu. Šťavnatá chuť je čerešničkou na torte tohto skvostného dezertu.

Zľava 10 %

 

6Bright Crystal Absolu
Absolútna zmyselnosť, žiarivosť, priezračnosť. Opojná a zvodná vôňa, ktorá v sebe spája tóny yuzu, granátového jablka, malín pivónie, či ambry.

Zľava 10 %

 
 

Hrajte o darčekovú poukážku v hodnote 40 € na našom INSTAGRAME.

Skúsiť šťastie
 
 

Kozmetika inšpirovaná prírodou zo Slovenska. Na e-shope nakúpite s 10 % zľavou.

Chcem vedieť viac
 

V predchádzajúcom newslettri ste sa dozvedeli, ako môžete zbierať body v programe Sphere plus. Nabudúce vás čaká výber partnerov, kde nakúpite pohodlne online.

 
facebook
instagram
youtube

Novinky vernostného programu Sphere vydáva
EFIN, spol. s r. o., Svňtoplukova 28, 821 08, Bratislava, +421 2 5292 7684, sphere@sphere.sk

Katalóg partnerov Sphere