Používanie karty

Máte na svojej karte logo programu Sphere? Výborne! Získavate prístup ku všetkých výhodám vernostného programu Sphere, každý deň v roku, 24 hodín denne!

Nie ste si istý, že je to práve tá vaša karta? Pozrite si prehľad kariet.

 

Prehľad kariet

Ako začať?

pouzivani_jak_1.png


1. Zaregistrujte si kartu na www.sphere.sk

len s registráciou svojej karty budete informovaný o nových výhodách a zľavách v sieti Sphere a o tých najzaujímavejších akciách

 

pouzivani_jak_2.png


2. Kartu si vložte do peňaženky
 

kartu majte stále pri sebe, vždy platí na 10 000 miestach, kde môžete získať výhodu a zľavu

 

pouzivani_jak_3.png


3. Nakupujte s výhodami všade, kde nájdete logo

nájdete ho pri vstupe do predajne, alebo pri pokladni

 

Použitie karty Sphere – využitie výhod a zliav

pouzivani_EAN.png

Stačí sa pred platením preukázať platnou kartou (platí až do dátumu, ktorý je uvedený na prednej strane karty) a ihneď zaplatíte menej. V prípade objednávania služieb, napr. zájazdu, ubytovanie, reštaurácie, masáže a pod., je nutné nahlásiť uplatnenie karty Sphere už pri objednávaní služby.

Výhodnejšie nákupy môžete realizovať aj z pohodlia vášho domova – partnermi Sphere je v súčasnosti viac ako 800 e-shopov, v ktorých využijete číslo vašej karty (na zadnej strane karty nájdete 13 miestne číslo pod čiarovým kódom) ako zľavový kód.

Ďalšie informácie a pravidlá nájdete tu:

Kde si kartu Sphere môžete uplatniť?

Napovie vám prehľadné vyhľadávanie v sekcii Katalóg, alebo mobilná aplikácia Sphere, ktorá je bezplatne dostupná pre iOS alebo Android. Môžete sa riadiť podľa samolepky Sphere na vstupných dverách, výklade alebo pri pokladni vo vašej obľúbenej predajni.
history_logo_sphere.png

Mobilná aplikácia

Nezabudnite si nainštalovať zdarma aj mobilnú aplikáciu Sphere, ktorá vám pomôže nájsť všetky obchodné miesta s výhodami.

 

Všetko má svoje pravidlá

  • Výhody a zľavy Sphere sa nedajú kumulovať s inými zľavami, akčnou ponukou alebo inak zvýhodneným tovarom. Zvýhodnenou ponukou sa rozumie taktiež obedové menu, last a first minute zájazdy, pobytové balíčky, množstvové zľavy, rodinné alebo detské vstupné a podobne.
  • Zľavy nie sú obmedzené (časom, výškou nákupu, formou platby).
  • Zľavy sa štandardne nevzťahujú na tabakové výrobky a doplatky za lieky na predpis.
  • Program Sphere VIP a Sphere young, okrem základných výhod, umožňuje využívať u vybraných obchodných partnerov aj iné - vyššie výhody.
  • Zľava je poskytovaná držiteľovi platnej karty s logom Sphere, ktorý platí nákup. Pri nákupe skipasu môže byť poskytnutie zľavy obmedzené na jeden celodenný skipas pre jednu osobu. Pri nákupe dovolenky, hotelových služieb alebo platby v reštaurácii, môže byť poskytnutie zľavy obmedzené napr. do 6 osôb na jednu kartu. Pri nákupe vstupeniek na kultúrne akcie môže byť poskytnutie zľavy obmedzené na 2 vstupenky na jednu kartu.
  • Je veľmi dôležité, aby ste skutočnosť, že si budete uplatňovať zľavu, oznámili obsluhujúcemu personálu pri pokladni vždy pred platením a pred uzavretím objednávky alebo rezervácie!
pouzivani_5-30.png

výhody cca 5 – 30 %

pouzivani_10000.png

viac ako 10 000 obchodných miest

pouzivani_eshopy.png

platí aj v e-shopoch

1994.png

od roku 1994

 

Kompletný a aktuálny katalóg všetkých poskytovateľov výhod nájdete tu:

 

Katalóg

enews-vyrez_sk.jpg


Chcete vedieť viac? Zaregistrujte sa k odberu noviniek a každých 14 dní vás budeme informovať o novinkách, zaujímavých možnostiach a akciách s programom Sphere v SR a ČR.