×
 
×
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Placeholder text

Newsletter

Novinky v programe, tipy, zaujímavosti a inšpirácie od partnerov priamo do vašej e-mailovej schránky.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Novinky do emailu vám budeme zasielať raz až dvakrát týždenne. Kedykoľvek sa môžete odhlásiť.
váš e-mail je u nás v bezpečí. Tu sú naše zásady spracovania osobných údajov.

Na Slovensku sa v roku 2020 narodilo 56 650 detí, chlapcov bolo o 1 602 viac než dievčat. Zaujímavosťou je, že mimo manželstva prišlo na svet 40,7 % z nich.
Najviac detí sa narodilo v Prešovskom, najmenej v Trenčianskom kraji. Pomer narodených detí v mestách a v obciach je vyrovnaný. Najviac detí porodili mamičky vo veku 30-34 rokov a priemerný vek matky pri narodení 1. dieťatka je 28,2 roka.


Ale dosť bolo štatistiky. Najdôležitejšie je, aby naši drobci boli zdraví a hraví. Vybrala som pre nich pár tipov z nášho programu.

Vaša Jana Verná, Sphere.

Kompaktný kočík TUTIS Sky je ideálnym riešením pre rodičov, ktorí sú so svojím dieťatkom neustále v pohybe.

 

Detská kvalitná, praktická a štýlová čiapka z kolekcie Jamiks. Značka dbá aj na výber prírodných a ekologických materiálov.

Detská elektronická pestúnka TrueLife NannyCam H32 s dosahom až 300 metrov vám umožní sledovať vaše dieťa vo dne v noci.

ZOPA Zimný fusak Fluffy je hrejivý a odolný fusak v štýlovom dizajne vhodný do hlbokého aj športového kočíka.

Dievčenská zimná prešívaná bunda "Name it Mary". Zlaďte malú princeznú s celou rodinou. Kaki kabátov na jeseň je na ZOOT veľa.

 

Mäkkučké rukavičky zahrejú ručičky. Teplučké, dvojvrstvové a unisex béžové, vyrobené z mongolskej ťavej vlny najvyššej kvality.

 

V Babeno nájdete všetko potrebné ku kŕmeniu vášho drobca. Vyskúšajte štýlový podbradník s rukávmi z príjemného, umývateľného materiálu.

 

Nechajte svoje okolie rozžiariť všetkými farbami. Kúpte v kamenných pobočkách farby na sklo a ozdobte s ďeťmi okná, zrkadlá alebo kachličky.

 

Overal bude rásť s vašim drobcom. Rukávy aj „nohávy“ sa dajú vyhnúť, a tak overal vydrží oveľa viac dobrodružstiev. Vďaka zipsu môžete dieťatko pohodlne a rýchlo obliecť či vyzliecť.

Detský projektor Alecto prehráva jemné melódie a premieta krásnu hviezdnu oblohu na strop v troch farbách. Hlasitosť je nastaviteľná a hudba sa opätovne aktivuje hlasom alebo plačom.

 
 
 

Aké jednoduché je používať kartu Sphere.

POZRIEŤ
 
 

Vyskladajte si originálny darček alebo vlastnú výbavičku pre dieťatko.

VIAC