Novinky

 

terezia_novinka_sk_300x200px.png

TEREZIA COMPANY

Kvalita vždy na prvom mieste. Výživové doplnky zo zdraviu prospešných rastlín. Základom akéhokoľvek výrobku Terezia company je kvalitná surovina. Pretože vyrábajú výživové doplnky, ktoré majú ľudskému organizmu skutočne niečo dať a pomôcť, surovina je logicky to najdôležitejšie, čomu venujú maximálnu starostlivosť.  Máme pre vás 20% zľavu na celý nákup. Stačí ak pri online objednávke zadáte zľavový kód SPHERE519S. Akcia platí do 31. mája 2019. 

 

Zľava so Sphere kódom "SPHERE519S": 20 % 

www.terezia.sk

 

  

300X200 hurricane.png

HURRICANE FACTORY

Jediný veterný tunel na Slovensku je prudko návykový! Adrenalín, rozšírené zreničky, zrýchlený tep. To je len kúsok toho, čo môžete zažiť počas lietania v Hurricane Factory, bez nutnosti predchádzajúcich skúseností a špeciálnej fyzickej zdatnosti. Minúta vo veternom tuneli predstavuje ekvivalent zoskoku z lietadla z výšky 4 000 metrov. 

 

Zľava so Sphere: 10 % 

www.hurricanefactory.com

 

  

300x200 floris.png

FLORIS - machové obrazy na mieru

Mach je stabilizovaný, vďaka čomu je úplne bezúdržbový a vydrží krásny po dlhé roky. O machové steny a obrazy sa vôbec netreba starať. Nevyžadujú slnko, polievanie ani zastrihovanie. Stabilizovaný mach je hypoalergénny a skvele pohlcuje zvuk. Machové obrazy a machové steny je možné obohatiť logom firmy alebo ľubovolným obrazcom. Okraje skrášľuje drevené alebo kovové orámovanie.

 

Zľava so Sphere: 5 %, 10 % VIP

Facebook - Floris.sk