Novinky

 

300x200-1.jpg

KOBE Restaurants - Steak / Grill / Sushi

Kobe Restaurants - to je miesto, kde sa rodí pravé umenie gastronómie

Koncept reštauračnej siete KOBE RESTAURANTS vychádza zo zachovania vysokej kvality a jednotnosti gastronomického umenia aj pri väčšom množstve prevádzok. KOBE RESTAURANTS - to je dizajnové prostredie, dokonalý servis, jedinečný cit pre detail a výborné menu, v ktorom nájdete výnimočnú ponuku mäsa, vrátane exkluzívneho mäsa "Kobe", ktoré znalci považujú za najkvalitnejšie hovädzie vo svete. Okrem mäsových špecialít si tu pochutnáte aj na rybách (sushi) či rezancových špecialitách. Všetci ste srdečne vítaní na Hviezdoslavovom námestí 13, V Bratislave.

 

Zľava so Sphere: 10 - 20 % 

www.koberestaurant.cz

 

  

tawan 300x200 podstr.jpg

Nechajte svoje telo odpočinúť pod rukami thajských masériek

Vstúpte do sveta masážnych centier TAWAN. Naše thajské masáže si zamilujete. Vyskúšajte aj vy pozitívne účinky thajskej masáže. Zbavte sa bolesti, napätia a stresu. Okrem klasických thajských masáží ponúkame aj masáže pre páry, Luxusné masáže a 4-ruké masáže. Naším poslaním je prinášať vám radosť, uvoľniť myseľ, ozdraviť dušu a revitalizovať telo. Nechajte sa zlákať svetom preslávenej thajskej prívetivosti, nechajte sa uniesť vôňou orchideí a santalového dreva a doprajte si rovnaký luxus ako Thajčania, pre ktorých je masáž súčasťou každého dňa.

 

Zľava so Sphere: 20 % 

www.tawan.sk

 

  

IMET Squash 300x200 podstr.jpg

Squash v zime vám zaručene zlepší kondičku

IMET squash centrum ponúka svoje služby verejnosti už dlhé roky. Okrem kvalitných squashových kurtov ponúka toto centrum skupinové cvičenia (bosu, jóga, power jóga), stolý tenis, prenájom sauny a v neposlednom rade kvalitné masáže. Rezervácie na všetky ponúkané služby je možné spraviť na telefónnom čísle 0902 29 23 23 alebo e-mailom na info@sportsproduction.sk. Nájdete nás na adrese M. Sch. Trnavského 2/B v Bratislave. 

 

Zľava so Sphere: 10 %, 15 % VIP  a young

http://squash-imet.eu/