Novinky

 

GOLF-CARPATIA 300x200.jpg

Carpatia Golf Club

Mestské golfové 9-jamkové ihrisko GC Carpatia je vhodné najmä na pravidelné tréningy a svojou dostupnosťou (len 15 min z centra Bratislavy) pohodlne umožňuje tréning nie len po práci, ale vďaka skorým otváracím hodinám (6:15) aj pred prácou.  Nachádza sa tu aj 300m dlhý driving range, putting green a iné.

 

Zľava so Sphere: 10 % 

www.golf-carpatia.sk

 

  

Rakytnicek 300x200.png

Imunita, ktorá chutí

Premýšľate ako podporiť imunitu vašich detí? Multivitamínové želatinky RAKYTNÍČEK od tradičného českého výrobcu TEREZIA COMPANY sú ideálnou voľbou. Majú skvelú chuť vďaka 20 % ovocnej šťavy, obsahujú 9 vitamínov a v neposlednom rade rakytník na podporu obranyschopnosti organizmu. Mamy iste ocenia, že sú bez chemických prímesí a konzervantov a môžete ich dostať v lekárňach alebo na www.terezia.sk.

 

Zľava so Sphere: 15 % 

www.terezia.sk

 

  

300x200px-villeroyboch.jpg

Villeroy & Boch

Villeroy & Boch nie je len značka. Villeroy & Boch predstavuje životný štýl. Viac ako 260 rokov vyrába táto firma, so sídlom v Mettlachu (Nemecko), jemné porcelánové výrobky známe svojou kvalitou a štýlovosťou. Villeroy & Boch prináša stále nové trendy v stolovaní na základe potrieb zákazníkov. Aj preto je lídrom na trhu a patrí k najväčším hráčom vo svojom obore.

 

Villeroy & Boch vám teraz predstavuje štýlovú novinku. Vázy z kolekcie Drop, ktoré vás očaria krásnym farebným prevedením v tvare kvapky. Oživte svoj interiér týmto elegantným prvkom. 

 

Zľava so Sphere: 5 %, 10 % VIP 

www.nastol.sk