Novinky

 

benora_podstr.png

BENORA - "Teplo, ktoré očarí - krása, ktorá zohreje"

Spoločnosť BENORA - vykurovacia technika Omrzela Vás už plechová biela klasika? Hľadáte niečo nové? Niečo, čo nebude treba ukrývať mimo dohľad a ponúkne Vám krásu, ktorá zohreje a teplo, ktoré očarí. Tak to ste na správnom mieste. Sme mladá progresívna spoločnosť, ktorá prináša na slovenský trh elegeanciu a štýlovosť aj v takom "obyčajnom" a "stereotypnom" segmente ako sú vykurovacie telesá -  radiátory. Pretože aj z obyčajného radiátora sa môže stať exkluzvny, priam umelecký prvok, ktorý dodá Vášmu priestoru nádych originálnosti.

 

Zľava so Sphere: 12 - 15 % 

www.dizajnove-radiatory.sk

 

  

tawan 300x200 podstr.jpg

Nechajte svoje telo odpočinúť pod rukami thajských masériek

Vstúpte do sveta masážnych centier TAWAN. Naše thajské masáže si zamilujete. Vyskúšajte aj vy pozitívne účinky thajskej masáže. Zbavte sa bolesti, napätia a stresu. Okrem klasických thajských masáží ponúkame aj masáže pre páry, Luxusné masáže a 4-ruké masáže. Naším poslaním je prinášať vám radosť, uvoľniť myseľ, ozdraviť dušu a revitalizovať telo. Nechajte sa zlákať svetom preslávenej thajskej prívetivosti, nechajte sa uniesť vôňou orchideí a santalového dreva a doprajte si rovnaký luxus ako Thajčania, pre ktorých je masáž súčasťou každého dňa.

 

Zľava so Sphere: 20 % 

www.tawan.sk

 

  

IMET Squash 300x200 podstr.jpg

Squash v zime vám zaručene zlepší kondičku

IMET squash centrum ponúka svoje služby verejnosti už dlhé roky. Okrem kvalitných squashových kurtov ponúka toto centrum skupinové cvičenia (bosu, jóga, power jóga), stolý tenis, prenájom sauny a v neposlednom rade kvalitné masáže. Rezervácie na všetky ponúkané služby je možné spraviť na telefónnom čísle 0902 29 23 23 alebo e-mailom na info@sportsproduction.sk. Nájdete nás na adrese M. Sch. Trnavského 2/B v Bratislave. 

 

Zľava so Sphere: 10 %, 15 % VIP  a young

http://squash-imet.eu/