Novinky

 

GOLF-CARPATIA 300x200.jpg

Carpatia Golf Club

Mestské golfové 9-jamkové ihrisko GC Carpatia je vhodné najmä na pravidelné tréningy a svojou dostupnosťou (len 15 min z centra Bratislavy) pohodlne umožňuje tréning nie len po práci, ale vďaka skorým otváracím hodinám (6:15) aj pred prácou.  Nachádza sa tu aj 300m dlhý driving range, putting green a iné.

 

Zľava so Sphere: 10 % 

www.golf-carpatia.sk

 

  

Hliva 300x200.png

Poklad medzi hubami?

Áno, presne tak by sme mohli Hlivu ustricovitú nazvať. Hliva má ojedinelé zloženie a obsahuje látky v pomere, ktoré ľudskému organizmu maximálne vyhovujú. Posilnite na jeseň svoj organizmus 100 % HLIVOU USTRICOVITOU od tradičného českého výrobcu TEREZIA COMPANY.

 

Hliva obsahuje betaglukány a množstvo vitamínov B, D, C, K, proteínov, sterolov, niektoré mastné kyseliny a stopové prvky (chróm, meď, železo, jód, selén a zinok. Hliva obsahuje aj vlákninu, vďaka ktorej sa z tela uvoľňujú usadené škodliviny a má priaznivý vplyv na peristaltiku čriev.

 

Zľava so Sphere: 15 % 

www.terezia.sk

 

  

LINGUA-ACADEMIA.jpg

Žiadne bifľovačky ani domáce úlohy

LICENCOVANÁ JAZYKOVÁ ŠKOLA LINGUA ACADEMIA, pôsobí od roku 2012 ako súčasť exkluzívnej medzinárodnej siete jazykových škôl. Jazyková škola ponúka jazykové kurzy metódou Direct Method® momentálne v štyroch mestách: Lučenec, Banská Bystrica, Veľký Krtíš a Ružomberok.

 

V Lingua Academia sa netlačíte v triede plnej študentov kde sa dostanete k slovu 2x za hodinu, ale konverzujete celú hodinu v 2 až 6 členných skupinách, prípadne individuálne. Študenti rozprávajú cudzím jazykom už od prvej hodiny. Žiadne bifľovačky ani domáce úlohy, všetko potrebné vrátane gramatiky sa naučíte na hodinách vďaka aktívnej konverzácii v cudzom jazyku.

 

Jazykové kurzy Lingua Academia je možné ukončiť niektorým ponúkaným medzinárodným certifikátom ako napríklad CAMBRIDGE ENLISH, GOETHE INSTITUT alebo ŠÁTNOU JAZYKOVOU SKÚŠKOU. 

 

Zľava so Sphere: 10 %, 15 % VIP 

http://lingua-academia.com/