×
 
×
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Placeholder text

luminia.com

Gallery Image 1
Gallery Image 2
Gallery Image 3
Gallery Image 4

luminia.com

Svetovo unikátne trblietavé prírodné vonné sviečky, luxusné parfémy s esenciami a krištáľové interiérové difuzéry s trvácnosťou 18 mesiacov. Sviečky sú ručne vyrobené na Slovensku v rodinnom kruhu podľa dlhoročnej rodinnej tradície. Skomponované z prvotriednych 100 % prírodných voskov, sú známe svojou jedinečnou trblietavou štruktúrou vosku, jagajúcou sa ako čerstvý sneh v slnečných lúčoch. Pýšia sa až trojnásobne dlhším a čistým horením. Vďaka svojmu bez parafínovému zloženiu, bez konzervačných látok, farbív a toxickej chémie, sú vhodné aj pre alergikov, astmatikov, senzitívnych ľudí a deti.

LUMINIA sviečky sú ručne vlievané do ikonického fúkaného Bohemia krištáľu a prevoňané vzácnymi esenciálnymi olejmi v zmyselnej harmónii. Po vypálení ostáva elegantná krištáľová nádobka a viečko s brúseným diamantom praktická na ďalšie použitie alebo vratná za zľavu. Do vrátených nádobiek vyrobia v LUMINIA nové sviečky, online objednávky zabalia do čistých použitých obalových a výplňových materiálov, a aj týmto spôsobom podporujú bezodpadový a ekologický prístup k životu.

Priamo na etiketu žiarivej sviečky môžete zakomponovať meno obdarovaného či logo firmy a vytvoriť tak absolútne osobný dar, ktorým štýlovo darujete radosť, pohodu, teplo, svetlo a príjemnú atmosféru. Dar, ktorý poteší každého, aj tých čo majú zdanlivo všetko. Zanechajte trvalý dojem s nádychom noblesy.

Kontakt

Zľavy / Výhody

10%

na nezľavnený sortiment Luminia pri nákupe v eshope

Sphere

na uplatnenie zľavy zadajte kód : Sphere10

Instagram