Kiwi.com

Kiwi.com je flexibilný a ľahko použiteľný online cestovný agent. Pomocou rozsiahlej databázy dopravcov a trás vám môže pomôcť nájsť kombinácie, ktoré nie sú ponúkané nikde inde. Výkonné funkcie vyhľadávania znamenajú, že môžete vyhľadávať trasy do viacerých miest z viacerých východiskových bodov, nájsť ciele v okruhu podľa vlastného výberu, pozrieť sa na miesta, o ktorých si myslíme, že by ste ich milovali alebo dokonca naplánovať celú trasu až do posledného miesta.

Zbierajte body s programom Sphere plus

Z nákupu na kiwi.com ti z hodnoty objednávky bez DPH pripíšeme body. Body v programe Sphere plus ti na tvoj registrovaný účet pripíšeme do max. 3 pracovných dní.

Podrobné podmienky pre pripísanie Sphere bodov na Kiwi.com

V prípade použitia iného zľavového kupónu než zverejneného na sphere.sk, nie je zaručené pripísanie alebo schválenie "sphere bodov". Nákup musí byť uskutočnený kompletne on-line preklikom do obchodu cez tlačidlo "nakúpiť na kiwi.com" a to bezprostredne bez vypnutia webového prehliadača a bez klikania na cudzie stránky, odkazy, bannery vrátane odkazov v newslettroch samotného obchodu. Základ pre výpočet "sphere bodov" sa počíta z čistej hodnoty tovaru alebo služby, tz. bez DPH, poplatkov, poštovného a pod. V prípade použitia zľavového kupónu sa základ znižuje o výšku zľavy. Sphere.sk nemôže garantovať pripísanie "sphere bodov" v prípade, ak sa nákup automaticky nezaznamená správne. Meranie, či bol nákup uskutočnený cez Sphere.sk prebieha na základe cookies v prehliadači. V prípade, že e-shop dodatočne neuzná nárok na províziu pre Efin, spol. s r. o., web Sphere.sk si vyhradzuje právo nepripísať "sphere body" členovi programu.