eobuv.sk

E-obuv sa už viac než 20 rokov zameriava na predaj kvalitnej značkovej obuvi a i vďaka tomu je jedným z najväčších e-shopov s obuvou v SR. Vyberať môžete z viac než 450 značiek a celkovo z takmer 50 000 výrobkov, všetko s kvalitným servisom od jednoduchého systému nakupovania, cez dodanie až po prípadnú reklamáciu. Poďte sa pozrieť na najnovšie trendy obuvi!

Zbierajte body s programom Sphere plus

Z nákupu na eobuv ti z hodnoty objednávky bez DPH pripíšeme body. Body v programe Sphere plus ti pripíšeme na tvoj registrovaný účet do max. 90 pracovných dní.

Podrobné podmienky pre pripísanie Sphere bodov na eobuv

V prípade použitia iného zľavového kupónu než zverejneného na sphere.sk, nie je zaručené pripísanie alebo schválenie "sphere bodov". Nákup musí byť uskutočnený kompletne on-line preklikom do obchodu cez tlačidlo "nakúpiť na eobuv.sk" a to bezprostredne bez vypnutia webového prehliadača a bez klikania na cudzie stránky, odkazy, bannery vrátane odkazov v newslettroch samotného obchodu. Základ pre výpočet "sphere bodov" sa počíta z čistej hodnoty tovaru alebo služby, tz. bez DPH, poplatkov, poštovného a pod. V prípade použitia zľavového kupónu sa základ znižuje o výšku zľavy. Sphere.sk nemôže garantovať pripísanie "sphere bodov" v prípade, ak sa nákup automaticky nezaznamená správne. Meranie, či bol nákup uskutočnený cez Sphere.sk prebieha na základe cookies v prehliadači. V prípade, že e-shop dodatočne neuzná nárok na províziu pre Efin, spol. s r. o., web Sphere.sk si vyhradzuje právo nepripísať "sphere body" členovi programu.