Bonami

Bonami.sk – každý deň niečo nové! Máte radi moderné a dizajnové kúsky do domácnosti? Práve pre vás bol stvorený e-shop Bonami.sk. Ak ho raz navštívite, budete sa sem stále vracať. Bonami ponúka inšpiráciu pre moderné bývanie a dizajn. Denne prináša štýlový nábytok, interiérové doplnky a potreby pre domácnosť. Ponúkané produkty pochádzajú od popredných dizajnérov a nie sú bežne dostupné v nákupných centrách a obchodoch. Nájdete tu rozmanitú, štýlovú a dychberúcu ponuku od kuchyne až po záhradu.

Zbierajte body s programom Sphere plus

Z nákupu na bonami.sk ti z hodnoty objednávky bez DPH pripíšeme body. Body v programe Sphere plus ti pripíšeme na tvoj registrovaný účet do max. 90 pracovných dní.

Podrobné podmienky pre pripísanie Sphere bodov na bonami.sk

V prípade použitia iného zľavového kupónu než zverejneného na sphere.sk, nie je zaručené pripísanie alebo schválenie "sphere bodov". Nákup musí byť uskutočnený kompletne on-line preklikom do obchodu cez tlačidlo "nakúpiť na bonami.sk" a to bezprostredne bez vypnutia webového prehliadača a bez klikania na cudzie stránky, odkazy, bannery vrátane odkazov v newslettroch samotného obchodu. Základ pre výpočet "sphere bodov" sa počíta z čistej hodnoty tovaru alebo služby, tz. bez DPH, poplatkov, poštovného a pod. V prípade použitia zľavového kupónu sa základ znižuje o výšku zľavy. Sphere.sk nemôže garantovať pripísanie "sphere bodov" v prípade, ak sa nákup automaticky nezaznamená správne. Meranie, či bol nákup uskutočnený cez Sphere.sk prebieha na základe cookies v prehliadači. V prípade, že e-shop dodatočne neuzná nárok na províziu pre Efin, spol. s r. o., web Sphere.sk si vyhradzuje právo nepripísať "sphere body" členovi programu.