Astratex

Astratex.sk - raj spodného prádla, plaviek a podprseniek. Určite ste už niekedy zháňali nové plavky, ale nemohli ste nájsť svoju veľkosť. Na Astratex.sk si objednávku vytvoríte za pár minút, a naviac máte takmer zaručené, že nájdete svoju veľkosť aj obľúbený typ spodného prádla. Stačí si zmerať potrebné miery a následne si podľa tabuľky veľkostí obchodu Astratex vybrať ten správny kus. Ku každému výrobku navyše nájdete množstvo informácií aj s fotografiami, aby ste neobjednávali "naslepo".

Zbierajte body s programom Sphere plus

Z nákupu na astratex.sk ti z hodnoty objednávky bez DPH pripíšeme body. Body v programe Sphere plus ti pripíšeme na tvoj registrovaný účet do max. 3 pracovných dní.

Podrobné podmienky pre pripísanie Sphere bodov na astratex.sk

V prípade použitia iného zľavového kupónu než zverejneného na sphere.sk, nie je zaručené pripísanie alebo schválenie "sphere bodov". Nákup musí byť uskutočnený kompletne on-line preklikom do obchodu cez tlačidlo "nakúpiť na astratex.sk" a to bezprostredne bez vypnutia webového prehliadača a bez klikania na cudzie stránky, odkazy, bannery vrátane odkazov v newslettroch samotného obchodu. Základ pre výpočet "sphere bodov" sa počíta z čistej hodnoty tovaru alebo služby, tz. bez DPH, poplatkov, poštovného a pod. V prípade použitia zľavového kupónu sa základ znižuje o výšku zľavy. Sphere.sk nemôže garantovať pripísanie "sphere bodov" v prípade, ak sa nákup automaticky nezaznamená správne. Meranie, či bol nákup uskutočnený cez Sphere.sk prebieha na základe cookies v prehliadači. V prípade, že e-shop dodatočne neuzná nárok na províziu pre Efin, spol. s r. o., web Sphere.sk si vyhradzuje právo nepripísať "sphere body" členovi programu.