Druhy kariet

Sphere

Základná karta programu Sphere, prinášajúca výhody a zľavy v rozsahu od cca 5 až do 30 % u všetkých obchodných partnerov. S kartou Sphere máte 10 000 možností výhodných nákupov v celej Slovenskej a Českej republike v širokom spektre odborov tovarov a služieb, vrátane e-shopov.

Získať ju môžete u niektorého z našich obchodných partnerov, alebo si ju môžete objednať tu.

Sphere young

Karta pre mladých – do 28 rokov. Pre študentov škôl, vzdelávacích zariadení, záujmových združení, športové kluby a ďalšie. S touto kartou je možné u vybraných obchodných partnerov,  zameraných hlavne na mladých, uplatňovať ešte vyššie výhody a zľavy, ako u základnej karty, vo výške cca 5 až 30 %. S kartou Sphere young máte 10 000 možností výhodných nákupov v celej Slovenskej a Českej republike v širokom spektre odborov tovarov a služieb, vrátane e-shopov.

Získať ju môžete u niektorého z našich obchodných partnerov, alebo si ju môžete objednať tu.

Sphere golf

Karta pre golfistov. Využijete ju na golfových ihriskách, indooroch, shopoch a cestovných kanceláriách po celej Slovenskej a Českej republike. Poskytuje však aj výhody a zľavy, uvedené pri základnej karte a to v rozsahu cca 5 až 30 % u všetkých obchodných partnerov. S kartou Sphere golf máte 10 000 možností výhodných nákupov v celej Slovenskej a Českej republike, v širokom spektre odborov tovarov a služieb, vrátane e-shopov.

Získať ju môžete u niektorého z našich partnerov, alebo si ju môžete objednať tu.

Sphere Slovak visitor

Karta je určená pre zahraničných návštevníkov Slovenskej republiky. Prostredníctvom karty získajú priame výhody a zľavy v obchodoch a službách zameraných na zahraničných hostí. S kartou Slovak visitors máte 10 000 možností výhodných nákupov v rozsahu cca 5 až 30 % v celej Slovenskej a Českej republike v širokom spektre odborov tovarov a služieb, vrátane e-shopov. Táto karta je zaujímavý benefit pre zákazníkov hotelov, incomingových cestovných kancelárií a ďalších subjektov, spojených s cestovným ruchom na území celej Slovenskej republiky.

Karta je samostatne nepredajná.

Sphere VIP

Karta je určená vybraným klientom a zákazníkom vernostného programu Sphere. Vďaka tejto karte je možné u vybraných obchodných partnerov uplatňovať vyššie výhody a zľavy ako pri využití základnej karty Sphere. S kartou Sphere VIP máte 10 000 možností výhodných nákupov v celej Slovenskej aj Českej republike v širokom spektre odborov tovarov a služieb, vrátane e-shopov.

Karta je samostatne nepredajná.

Sphere golf VIP

Karta je určená golfistom - vybraným klientom a zákazníkom vernostného programu Sphere. Túto kartu využijete nielen na golfových ihriskách, v indooroch, shopoch a cestovných kanceláriách, ale aj u všetkých obchodných partnerov Sphere, kde získate vyššie výhody a zľavy ako pri využití základnej karty Sphere. S kartou Sphere golf VIP máte 10 000 možností výhodných nákupov v celej Slovenskej aj Českej republike v širokom spektre odborov tovarov a služieb, vrátane e-shopov.

Karta je samostatne nepredajná.

Sphere co-brand

Karta podľa dizajnu partnera. Môže byť v základnom prevedení, ale aj v prevedení VIP. S touto kartou získate výhody a zľavy v rozsahu cca 5 až 30 % u všetkých obchodných partnerov Sphere. S kartou Sphere máte 10 000 možností výhodných nákupov v celej Slovenskej a Českej republike v širokom spektre odborov tovarov a služieb, vrátane e-shopov. V prípade VIP karty je možné u vybraných obchodných partnerov uplatňovať ešte vyššie výhody, ako pri základnej karte Sphere.

Karta je samostatne nepredajná.

 

 

Všetky obchodné miesta, kde si môžete uplatniť výhody, nájdete tu:

 

Katalóg