×
 
×
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Placeholder text

 

 
 
NA ZAČIATOK

aktivujte si svoj účet Sphere

S online účtom Sphere budete môcť využiť:

mapaÚplný prístup k webovému
katalógu partnerov
bodovy programElektronickú kartu
Sphere v mobile
darekBodový program
Sphere plus

Ako si aktivovať účet Sphere

registrace animace

App Store

Google Play

Aktivácia cez webové stránky Sphere
 • Kliknite v hlavičke tohto webu na ikonku uživateľ.
 • Do ľavej časti rozkliknutého menu vpíšte EAN kód svojej karty.
 • Pokračujte vyplnením požadovaných osobných údajov.
Aktivácia cez mobilnú aplikáciu Sphere
 • Nainštalujte si mobilnú aplikáciu Sphere pre iOS alebo Android.
 • Spustite si aplikáciu, prejdite do menu Moje karty a opíšte EAN kód svojej karty, prípadne promo kód, ktorý sme vám zaslali e-mailom.
 • Pokračujte vyplnením požadovaných osobných údajov.
ean kod s sipkouKde nájdem EAN kód?
EAN kód je čiarový kód na zadnej strane vašej
plastovej karty Sphere, prípadne vašej platobnej
karty s programom Sphere.
mobilná aplikacia

mobilná aplikácia a elektronická karta

Nezaťažujte svoju penaženku ďalšou plastovou kartou, zadovážte si elektronickú! Stiahnite si mobilnú aplikáciu Sphere a prihláste sa do svojho Sphere účtu. Získate tak prístup ako k elektronickej verzii svojej Sphere karty, tak aj k mobilnému katalógu partnerov, s ktorými jednoducho nájdete výhody, kdekoľvek sa ocitnete!

Stiahnuť pre iOS Stiahnuť pre Android

katalog

webový katalóg výhod a partnerov

Na našom webe nájdete prehľadný katalóg všetkých partnerov a obchodných miest, ktorý môžete filtrovať podľa umiestnenia a kategórie. Plný prístup ku katalógu získate po prihlásení do vášho Sphere účtu.

Otvoriť katalóg

katalog

 

nainštalujte si nápovedu Sphere pre Chrome a majte všetky výhody pod kontrolou

Inštalovať

 

NAUČTE SA

ako čerpať výhody s kartou Sphere

sphere logo

využite viac než 10 000 možností
výhodných nákupov v SR a ČR

Obchodných partnerov Sphere si vyhľadáte v prehľadnom katalógu podľa typu obchodu, druhu tovaru alebo vybranej lokality.

Ako uplatniť výhody v kamenných obchodoch:

Pre uplatnenie výhod sa pred platením tovaru alebo pri rezervácii služby preukážte plastovou alebo elektronickou kartou Sphere. Kartu môžete využívať, iba ak na jej zadnej strane na mieste na to určenom doplníte paličkovým písmom svoje meno a priezvisko. Pri predložení karty Sphere sú obchodní partneri vernostného programu oprávnení tieto údaje skontrolovať.

 • ikona Partnerov programu Sphere poznáte tiež podľa samolepky umiestnenej pri vstupe do predajne.
Ako uplatniť výhody v e-shopoch:

Partnerov programu Sphere, u ktorých je môžné zľavu uplatniť aj v e-shope, nájdete v katalógu alebo podľa loga Sphere uvedného na stránke e-shopu. Pre uplatnenie zľavy postupujte podľa krokov uvedených pri informácii o zľave v katalógu partnerov.


sphere plus logo

zbierajte odmeny za online nákupy
s bodovým programom

Všetci súčasní aj noví držitelia kariet sa môžu zapojiť do bodového programu. Zbierajte body za nákupy u partnerov Sphere plus a vyberte si zaujímavé odmeny.

Ako zbierať odmeny
 • ikona uzivatel
  Prihláste sa do svojho účtu Sphere, alebo si účet aktivujte.
 • ikona pc lupa
  Vyhľadajte partnerov bodového programu v katalógu Sphere. Sú označení logom Sphere plus a môžete ich nájsť aj pomocou filtra v katalógu.
 • ikona pc nakupni kosik
  Nakúpte on-line u partnerov bodového programu priamym preklikom z nášho katalógu partnerov.
 • bodovy program
  Za nákupy u vybraných partnerov zbierajte body na svoj účet Sphere.
 • ikona darek
  Za nazbierané body si vyberte odmenu podľa svojich predstáv.
modra karta

sledujte Sphere na sociálnych sieťach

Novinky, sútaže, špeciálne akcie a zaujímaví obchodní partneri programu – nič z toho vám už neutečie.

sutaze

nenechajte si ujsť sútaže o lákavé ceny

Šťastie môžete skúsiť v súťažiach o zaujímavé ceny, ktoré pripravujeme v spolupráci s našimi partnermi. Sútaže nájdete na webe, v newslettroch alebo na sociálnych sieťach.

Aktuálne súťaže

prelistujte si naše magazíny online

Pravidelne pre vás vydávame dva magazíny a jedného sprievodcu. Free Sphere je zameraný na voľno časové aktivity a cestovanie, magazín Life Sphere prináša inšpiratívne rozhovory, články a výber tých najzaujímavejších obchodných partnerov programu Sphere. Sprievodca Sphere vám krok za krokom vysvetlí ako využívať všetky výhody programu.

Magazíny Sphere

magaziny
FAQ

často kladené otázky

Ako spoznám obchodné miesta, ktoré poskytujú zľavy?

Kompletnú a aktuálnu databázu všetkých poskytovateľov výhod a zliav nájdete vždy na www.sphere.sk alebo v mobilnej aplikácii Sphere. Všetky obchodné miesta sú označené samolepkou na vstupných dverách alebo na výklade, prípadne stojančekom na pulte a certifikátom.

Prečo je potrebné aktivovať si účet Sphere?

Po aktivácii účtu budete dostávať všetky novinky na váš e-mail. Zároveň budete môcť zbierať body v programe Sphere plus a získate prístup ku špeciálnym akciám našich partnerov. Svoju kartu budete mať navyše stále pri sebe v mobilnej aplikácii a to hneď po prihlásení.

Mám viac kariet Sphere, môžem ich prepojiť v jednom online účte Sphere?

Pokiaľ obdrží zákazník viac kariet aj pre rodinného príslušníka je nutné, aby si každý držiteľ karty aktivoval svoj vlastný účet. Ak má jeden držiteľ karty viac svojich kariet, môže si ich aktivovať pod jedným účtom.

Môže byť Sphere platobnou kartou?

Áno môže, karty s logom Sphere vydávajú aj banky, a teda sú to karty platobné (debetné/kreditné). Pre uplatnenie zľavy je nutné touto kartou zaplatiť.

Ako poznám, dokedy platí moja karta Sphere?

Platnosť karty nájdete na jej prednej strane (mesiac, rok).

Čo je promokód a ako ho mám použiť?

Promokód je kód zložený z písmen a číslic. Tento kód je potrebné vložiť do políčka na to určeného v mobilnej aplikácii Sphere. Na základe promokódu vám bude vygenerovaná elektronická karta Sphere. Podrobný postup na uplatnenie promokódu nájdete TU.

Ako nakupovať v e-shopoch pomocou karty Sphere?

*Pokiaľ pri informácii o zľave nie je nič napísané platí, že do zľavového okna v košíku treba zadať EAN kód vašej karty (13-miestne číslo začínajúce číslom 2 na zadnej strane karty). *Pokiaľ je v informácii o zľave napísané "heslo/kód" zadajte toto heslo/kód do zľavového okna a zľava sa vám odčíta. *Ak je pri informácii o zľave napísané "pre využitie zľavy vložte EAN do poznámky", napíšte do poznámky v objednávke, že chcete uplatniť zľavu Sphere a EAN kód vašej karty. V takomto prípade neodporúčame využiť platbu online, ale iný spôsob (prevodom, dobierka, osobné vyzdvihnutie)

Mám upozorniť obsluhu na využitie karty Sphere pred zaplatením?

Áno, pred platením je potrebné upozorniť personál o použití karty Sphere. Pri rezervácii alebo objednaní služby je potrebné tento zámer nahlásiť vopred. Personál vám zľavu odpočíta a vy zaplatíte zníženú čiastku.

Skončila mi platnosť karty Sphere. Ako si ju predĺžim?

V takomto prípade prosíme, kontaktujte spoločnosť, od ktorej ste kartu obdržali. V prípade, že Vám nevyhovie, kontaktujte nás na čísle +421 2 5292 7684.