Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívneho brigádnika/čku na fyzickú návštevu zmluvných partnerov, označovanie predajní/ prevádzok nálepkami, identifikačnými predmetmi vernostného programu Sphere, komunikáciu s vedúcimi predajní/ prevádzok. Brigádnik/čka musí byť ochotný/á chodiť a obísť všetky dohodnuté okresy. Pracovná doba je flexibilná, podľa dohody počas trvania brigády.

 

Zamestnanecké výhody, benefity

• istota a zázemie silnej a stabilnej spoločnosti - 23 rokov na trhu 

• zaškolenie 

• práca na dohodu - brigáda

• odmena úkolovo

 

 

Požiadavky

Vzdelanie

študent vysokej školy

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Spoľahlivosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, ochota chodiť a cestovať.

Pracovná doba je flexibilná, každý brigádnik si ju zariadi podľa vlastného času a počtu prevádzok, ktoré má za dané obdobie navštíviť.

Pre zaradenie do výberového konania je potrebné zaslať životopis.

Podmienka - študent VŠ - potrebné doniesť potvrdenie o návšteve VŠ.

 

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás táto pozícia zaujala, pošlite Váš životopis v slovenskom jazyku + fotografiu na adresu nižšie. UVEĎTE PROSÍM, V KTOROM KRAJI MÁTE ZÁUJEM PRACOVAŤ.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti EFIN, spol. s r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.

 

obalka.png

sphere@sphere.sk