Inšpirujte sa jesennými módnymi trendmi

rsz_answear_košeľa.png

 

Jesenné módne kolekcie sú nielen na svete, ale už aj na pultoch mnohých obchodov. Je čas zamyslieť sa nad tým, čím doplníte svoj tohtoročný jesenný a zimný šatník. Môžete siahnuť priamo po modeloch oblečenia svetových dizajnérov, alebo sa trebárs len inšpirovať našimi tipmi a podobné potom hľadať medzi cenovo dostupnejšími kolekciami módnych značiek.

Jesenné módne trendy 2020 sú naozaj veľmi nadčasové a šik. Medzi najnovšie vychytávky v oblasti módy patria imitácia kože, puff rukávy, pouličný štýl, dlhé strapce alebo rôzne vzory. Typickou farbou jesene je hnedá. Práve jesenná sezóna vás prekvapí, koľko odtieňov hnedej existuje. V móde sú teplé hnedé tóny, nahé farby naopak korešpondujú s tehlovým odtieňom alebo ružovými farbami.

DLHÉ STRAPCE

Kým počas uplynulých rokov sme nosili rôzne druhy strapcov z prírodných i umelých tkanín na taškách a topánkach, tentokrát prichádzajú strapce v úplne novej podobe: nastrihané hrubšie pásy z rovnakej látky, ako je základné oblečenie, ktoré sú extrémne dlhé. Napríklad košeľové šaty s dlhým rukávom, ktoré majú vrchnú vrstvu od hrude nastrihanú až po kolená.

DRAMATICKÉ PUFF RUKÁVY

Už minulú zimu začali na módne móla prenikať široké nazberané rukávy, teraz trend veľkých „nafúkaných“ rukávov pokračuje ešte výraznejšie. Sú väčšie ako kedykoľvek predtým! Najlepšie vyniknú v kombinácii s jednoduchými strihmi, jednoduchá by mala byť aj zvyšná časť blúzky či nohavíc. Krásne vyniknú na blúzkach metalických farieb. Všeobecne, trendom budú všetky strihy, ktoré zvýrazňujú ramená.

POULIČNÝ ŠTÝL

Prešívaná textúra je samozrejmosťou na bundách, ale tentokrát siaha úplne za hranice doterajších predstáv. Objavuje sa aj na topoch, sukniach, taškách i topánkach.

IMITÁCIA KOŽE

Koža a jej imitácie sa medzi módnymi trendmi objavujú každú sezónu, akurát v rôznych farbách a strihoch. Tentokrát stojí za to siahnuť po dĺžke midi v čokoládovo hnedej farbe. Gombíky na sukni jej dodajú charakter a vďaka nim outfit nebude nudný. Určite si k nej zvoľte oversize rolák!