Vychutnajte si so Sphere svoj voľný čas naozaj štýlovo

 obrazok po prekliku.jpg

Je pre vás čas mimo práce synonymom vyťahaného trička, pohodlných teplákov a uštrikovaných ponožiek? Či už uprednostňujete aktívne alebo relaxačné trávenie voľného času, oblečenie by malo byť vyjadrením vašej osobnosti či aktuálnej nálady. Našťastie dnešná móda naozaj prináša možnosti ako kombinovať kvalitu, pohodlie aj krásu zároveň. To, čo dotvára správny outfit je však cit pre farby a ich kombinovanie, pre detail a doplnky, či cit správne odhadnúť svoju konfekčnú veľkosť.

Cit pre farby a farebné kombinácie

Práve farby sú to prvé, čo si na nás ľudia všimnú okamžite. Vďaka farbám oblečenia hovoríme ostatným veľa o nás(dokonca ešte skôr, ako vôbec otvoríme ústa). Využite to a vyberte si na seba také farby, ktorá vám sedia a ktoré o vás povedia čo najviac.

Farebnosť má svoje nezastupiteľné miesto v živočíšnej ríši. Platí, že to, čo je výrazne farebné, je väčšinou nebezpečné, jedovaté či odstrašujúce. Podobné signály môžu farby (aj nevedomky) vysielať u ľudí. Človek vďaka farbám pôsobí neprístupne, priateľsky, agresívne alebo milo. Módne „must have“ hlási jediné: farby, farby, farby! Skúste preto osviežiť svoju čiernu garderóbu a nebojte sa farieb.

Cit pre detail a doplnky

Veľmi dôležitou súčasťou každého správneho outfitu (aj toho voľno časového) sú detaily a maličkosti, ktoré dokážu zdvihnúť celkový vzhľad vášho šatníka do vyšších sfér. Nezabúdajte preto na ozdoby, rôzne druhy látok, vzory, čipky, zaujímavé gombíky, špendlíky, originálne zapínanie, flitre, či doplnky ako cool opasky, náhrdelníky, okuliare, na ušnice, náramky, fascinátory do vlasov alebo klobúky. Stačí však len 1 výrazný „statement“ doplnok - s množstvom doplnkov by sa ľahko dalo prekĺznuť z vkusu do nevkusu.

Cit pre správnu veľkosť

Veľa ľudí žije v omyle, pretože si myslia, že vedia, aká je ich správna veľkosť  oblečenia a podľa nej riadia celý svoj nákup. Ale nezabúdajme na fakt, že telo sa počas rokov mení a to čo mu sedelo v mladom veku, nemusí byť fit aj vo vyššom veku. Značným problémom je buď priveľmi obtiahnuté oblečenie, ako aj zbytočne opticky rozširujúce ošatenie.

Bohužiaľ zmysel pre módu nie je u každého človeka v plnej miere rozvinutý - preto Sphere ponúka inšpiráciu a výhodu ako si (vďaka veľkému počtu parterov v odbore móda) poradiť so súčasnými nástrahami v obliekaní a vyhnúť sa „faux pas“.