VERNOSTNÝ PROGRAM SPHERE OSLAVUJE 25 ROKOV OD SVOJHO ZALOŽENIA 

 600x310.png

Čas je veľmi relatívny pojem. Niekedy sa vlečie, a inokedy plynie rýchlejšie, ako by sme si priali. Veci, ktoré nás bavia a tešia letia ako víchor a u tých menej príjemných máme pocit, akoby trvali večne. Napriek tomu je čas tou najspravodlivejšou veličinou, pretože pre nás všetkých plynie rovnako rýchlo. 

V roku 2019 najväčší univerzálny vernostný program Sphere oslavuje svoje 25 narodeniny. Štvrťstoročie je už celkom dlhá doba. Taká dlhá, že odrastie jedna generácia a privedie na svet ďalšiu. Počas toľkých rokov sa udeje veľa dobrého, príjemného, radostného ale aj smutného. Časom sa ukáže, čo bolo naozaj dôležité, a čo sa rozplynulo v okamihu. Niekoľko udalostí si ale uchováme navždy.

Keď sme v spoločnosti bilancovali a obzerali a za míľnikmi minulej doby, vyvolalo to v nás úsmev aj nostalgiu. To, čo sme svojho času považovali za dôležité či dokonca prelomové, sa teraz javí ako bezvýznamné.

Veľmi dôležitou udalosťou roka 1994 bolo založenie vernostného programu Sphere. Ten sa za 25 rokov svojho trvania zmenil z pôvodne doplnkového projektu do súčasného najväčšieho, najznámejšieho a svojim spôsobom najtradičnejšieho vernostného programu v Českej a Slovenskej republike. 

Boli to roky podarené a úspešné, kedy sa program z roka na rok rozrastal, vylepšoval a menil k lepšiemu!

Dych mu nedochádza, práve naopak, je v tej najlepšej kondícii a nadychuje sa do ďalšej "25ky" - to nám môžete veriť! 

Tím vernostného programu Sphere