Novinky

 

KOZMETICKÝ SALÓN SIMI

Úprava a farbenie obočia, rias, prístrojové čistenie pleti, hĺbkové čistenie pleti, mikrodermabrazia, masáž tváre, krku a dekoltu, depilácia, líčenie. Nájdete nás KEŽMARKU na Hlavnom nám. 14.

Zľava so Sphere: 10 %

 

   

REAL-B realitné a hypotekárne centrum

Naša spoločnosť sa zaoberá hlavne sprostredkovaním kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Osadenstvo našej kancelárie je tu pre Vás už viac ako 15 rokov, počas ktorých sme dopomohli mnohým rodinám naplniť ich predstavy o bývaní. Cieľom našej firmy je poskytovať kompletné služby v oblasti sprostredkovania predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností svojim klientom. Dobre vieme, aký je Váš čas v dnešnom uponáhľanom svete drahý. Všetkých nás pohlcujú povinnosti a práca. Našim poslaním je splniť Vaše predstavy o bývaní, nájsť Vám nehnuteľnosť podľa Vašich predstáv a požiadaviek a to tak, aby sme šetrili Váš čas Sprostredkujeme Vám kúpu/predaj/prenájom všetkých druhov nehnuteľností (byty, rodinné domy, pozemky, chaty, nebytové priestory, administratívne priestory) - Vypracujeme Kúpne zmluvy, Návrhy na vklad, Nájomné zmluvy, Zmluvy o prevode členských práv a povinností a iné potrebné zmluvy a dokumenty. - Zabezpečíme Vám Znalecký posudok, Geometrický plán a ďalšie potrebné doklady. - Poradíme Vám pri výbere najvhodnejšieho hypotekárneho úveru, príp. inej formy financovania a dopomôžeme k jeho vybaveniu a zabezpečeniu. - Zabezpečíme Vám poistenie Vašej nehnuteľnosti. - Zabezpečíme pre Vás presťahovanie, rekonštrukciu Vašej nehnuteľnosti Hlavné výhody spolupráce: - osobný a individuálny prístup ku klientom - flexibilné a kvalitné služby maklérov a manažérov predaja - vysoko profesionálne právne služby. Našim klientom zdarma poskytujeme právne daňové poradenstvo - zaisťujeme kompletný servis v oblasti financovania bývania úverom - trhový odhad nehnuteľností – zdarma.  Príďte sa presvedčiť! Pridajte sa do skupiny našich spokojných klientov!

 

Zľava so Sphere: 10 %

www.realb.sk

SMART-REGENERAČNÉ ŠTÚDIO

Profesionálne služby zamerané na krásny a zdravý vzhľad pleti, relax, detoxikáciu, vizáž, nechtový dizajn a masáže. Nájdete nás v TREBIŠOVE, M.R.Štefánika 2323/46.

Zľava so Sphere: 10 %

 

 

StarBrokers Real Estate

Realitná kancelária StarBrokers Real Estate predstavuje moderný profesionálny koncept strategického prístupu k sprostredkovaniu kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Na trh s nehnuteľnosťami v Bratislave prinášame nové trendy v predajnej stratégii, inovatívne procesy v realitných činnostiach a vysoký komfort pre zákazníkov. V každej oblasti svojej činnosti kladieme dôraz na vysokú kvalitu poskytovaných služieb, ktoré spočívajú v diskrétnom, individuálnom a osobitom prístupe ku každému klientovi so zárukou serióznosti a spoľahlivosti. Kvalifikované právne služby, hypotekárne poradenstvo a odborné konzultácie pri realitných transakciách sú u nás samozrejmosťou.

 

Zľava so Sphere: 10 %

www.starbrokers.sk

WELLNESS HOTEL PATINCE****

Wellness Hotel Patince**** je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu. Ponúkame Vám nielen odborníkmi zostavené pobyty a služby, ale aj osobitný prístup ku každému klientovi podľa individuálnych želaní

 

Zľava so Sphere: 10 %, 5 % na pobytové balíčky

www.wellnesspatince.sk