Novinky

 

inSPORTline

Paddleboard je nafukovací plavák podobný surfovému longboardu. Pri tomto atraktívnom športe, ktorý je pôvodom z Havaja, je dosiahnutie pohybu vpred za pomoci dlhého pádla. Človek rovnomerne zapája celé telo, zdokonaľuje sa zmysel pre rovnováhu a zlepšuje sa fyzická kondícia. Paddleboarding je tiež niekedy skrátene nazývaný SUP (Stand Up Paddle čiže pádlovanie v stoji).V INSPORTLINE ako v jednom z mála športových obchodov nájdete novinku Paddleboard. Stačí navštíviť kamenné predajne v Bratislave, Trenčíne a Košiciach, alebo www.insportline.sk.

Zľava so Sphere: 5 %

www.insportline.sk

 

   

DENTAL BROTHERS

Dental Brothers ponúka profeionálne služby v oblasti dentálnej hygieny a bielenia zubov. Nový koncept na Slovensku, ktorý vás presvedči o tom, že aj v ambulancii sa môžete cítiť príjemne a oddýchnuť si.

Zľava so Sphere: 10 %

www.dentalbrothers.sk

HOTEL AQUATERMAL***

Aquatermal Strehová leží v severnej časti Ipeľskej kotliny na juhu Slovenska. Po dvojročnej rekonštrukcii ponúka termálne kúpalisko so 60 ročnou tradíciou možnosti rekreácie a služieb na úrovni, ktorá uspokojí aj požiadavky náročnejších klientov. Voda na Kupku Dolná Strehová blahodarne pôsobí na pohybové ústrojenstvo a má priaznivé kozmetické účinky. Hotel AQUATERMAL*** sa svojou ponukou orientuje predovšetkým na relax a oddych. Miesto pre oddych tu nájdu aj rodiny s deťmi. Nájdu tu detský kútik, detské postieľky, priestranné rodinné izby, detské jedlá. Deti sa môžu vyšantiť v detskom bazéne s hríbikom alebo na priestrannom vonkajšom detskom ihrisku s preliezkami, kolotočmi a hojdačkami. Výborná gastronómia, rodinná atmosféra a výborný wellness sú faktory, kvôli ktorým sa do tohto hotela budete chcieť vrátiť.

Zľava so Sphere: 10 %

www.strehova.sk

 

STUDIO VITALITY

Príjemná atmosféra a maximálne pohodlie Vás obklopia už od prvej minúty Vášho pobytu v sieti kozmetických salónov Studio Vitality. Studio Vitality ponúka širokú škálu najmodernejších spôsobov liečby, ktoré sa týkajú starostlivosti o tvár a telo: klasická kozmetika, prístrojová starostlivosť o pleť, depilácia, úprava obočia a rias (4D Mihalnice), manikúra, pedikúra, medicinálna pedikúra, masáž, prístrojová lymfodrenáž, prístrojová kavitácie, vákuová masáž, líčenie. U nás sa stretnete len s tým najlepším tímom profesionálov. Salóny krásy ponúkajú všetky služby v jednom priestore, čo je pre Vás veľmi výhodné, keďže náš salón sa dokonca môže nachádzať neďaleko od Vašej práce či domova. Objednať sa môžete on-line alebo telefonicky. Budeme radi, keď Vás budeme môcť privítať ako našich hostí a klientov. Sieť kozmetických salónov Studio Vitality sa postará o Váš štýl, krásu, čas a finančné prostriedky zároveň! Dôverujte odborníkom! Urobíme pre Vás len to najlepšie!

 

Zľava so Sphere: 10 %, 15 % VIP, 15 % young

www.studiovitality.sk

WELLNESS HOTEL PATINCE****

Wellness Hotel Patince**** je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu. Ponúkame Vám nielen odborníkmi zostavené pobyty a služby, ale aj osobitný prístup ku každému klientovi podľa individuálnych želaní

 

Zľava so Sphere: 10 %, 5 % na pobytové balíčky

www.wellnesspatince.sk