Novinky

 

Coney hotdog ochutnaj poriadny hotdog

Kvalita a čerstvosť sú pre nás kľúčové. Párky sú základom našich hotdogov a preto si na ich výrobe dávame špeciálne záležať. Mäsko zo slovenskej hovädzinky osobne vyberá náš kuchár a v malej mäso-výrobe na zahorí nám ho miešajú s našimi tajnými zmesami korenín. Čiže iba čisté hovädzie mäsko, hovädzí tuk, voda a koreniny. Snažíme sa totiž búrať mýty o tom, že párky sú plné múky a kadejakých iných negustióznych vecí.

Zľava so Sphere: 10 %, 15 % VIP, young

www.coneyhotdog.sk

 

  

Eshop www.najspodnepradlo.sk

NajSpodnéPrádlo.sk je internetový obchod so zameraním na predaj kvalitnej spodnej bielizne ako sú podprsenky, nohavičky, plavky, podväzky, boxerky, slipy a cenovo dostupného dámskeho a pánskeho oblečenia. Prinášame Vám široký sortiment spodného prádla za tie najlepšie ceny. Len u nás nakúpite k Vašej spokojnosti. Zakúpený tovar doručíme do pohodlia Vášho domova. Jednoduchý objednávkový proces, rýchle doručenie a výborne ceny su výhody, ktoré Vám ušetria čas a peniaze. Staňte sa naším spokojným zákazníkom už dnes! Nájdete nás aj v Bratislave na Miletičovej 5 pod názvom LOVE KEIT.

 

Zľava so Sphere: 5 %

www.najspodnepradlo.sk

 

 

DOBRÝ RUM

U nás si môžete vyberať z 230 druhov rumu. Okrem rumu si tu viete kúpiť aj kvalitnú cigaru, čokoládu alebo čaj ako doplnok pre pohodové chvíle či ideálny darček pre svojich blízkych.

 

Zľava so Sphere: 5 %

www.dobryrum.sk

 

 

VIVOBAREFOOT 

VIVOBAREFOOT je značka, ktorá pre všetky svoje výrobky kladie doraz na čo najmenšie zaťaženie životného prostredia. Pri ich výrobe preto používa recyklované i recyklovateľné materiály, materiály z miestnych zdrojov s využitím ekologicky šetrných výrobných postupov, s dôrazom na funkčnosť, komfort a kvalitu.

 

Zľava so Sphere: 5 %

www.barefoot.sk

 

MILI - ŠPERKY A DARČEKY

MILIshop.sk je špecializovaný kamenný obchod so šperkami z drahých kameňov a zo súčiastok CRYSTALLIZEDTM SWAROVSKI Elements. Ponúkame taktiež výrobky zo striebra, zlata, polodrahokamy, bižutérne šperky, perly, koraly, jantár, súčiastky na výrobu šperkov, čističe šperkov, mincí, bižutérie, ale aj ezoterické produkty (napr. orgonity, aura žiariče...), darčekové obaly a predmety. Opravujeme a čistíme šperky zo zlata a striebra v kamennej predajni na počkanie!

 

Zľava so Sphere: 10 % na služby, 15 % na tovar

www.milishop.sk