Novinky

 

AEOLUS

Aj tento rok vám prinášame pestrý výber letných dovoleniek aj poznávacích zájazdov. Cestovať môžete lietadlom, autobusom alebo vlastným autom. Našou srdcovou záležitosťou aj naďalej ostáva Grécko a grécke ostrovy: okrem rozšárenej ponuky v našich osvedčných destináciách na vás čaká aj niekoľko noviniek, napr. ubytovanie na ostrove Telendos, malý ostrov Kasos alebo špeciálny program pod názvom Discover Greece - Objavte Grécko. V katalógu pre sezónu 2017 nájdete aj ponuku zájazdov do "negréckych" destinácií - Bulharska, Albánska, Chorvátska a Talianska. Prajeme vám teda príjemné vyberanie letnej dovolenky, s ktorým vám radi pomôžeme. 

Zľava so Sphere:

20 % pobytové zájazdy

8 % poznávacie zájazdy

2 % last minute zájazdy

www.aeolus.sk

 

  

RIVAL BIKE

Prvá pltnícka a raftingová spoločnosť s r.o. (PPRS) vznikla v roku 1999 ako podnikateľský subjekt, ktorého hlavnou náplňou je obnovenie tradície pltníctva na Váhu, v jeho historicky najznámejšom úseku – v strečnianskej júžine. Plavby sa vykonávajú na pltiach s typovým označením Strečno. Stále väčší záujem klientely z celého sveta ich spokojnosť, iba priaznivé ohlasy a profesionálne zvládnutie celého spektra služieb v rámci tejto nezvyčajnej ponuky s typickými slovenskými prvkami, sú predpokladom, že aj Vy navštívite túto atrakciu.

 

Zľava so Sphere: 10 %, 15 % VIP

www.plte-strecno.sk

 

 

ŠTEFÁNKA BY PULITZER

Historicky bola budova postavená v roku 1897 architektom a staviteľom Alexanderom Feiglerom ml. ako nájomný dvojdom na rohu Pallisadenweg a Kohlmarkt v eklektickom štýle. Dnes sa kaviareň Štefánka vracia nielen k pôvodnému názvu, ale aj k pôvodnému mondénnemu monarchistickému duchu. Rekonštrukcia priestorov priniesla nielen návrat k pôvodnému interiéru s prvkami secesie, ale aj modernizáciu technológií a novú kvalitu služieb na vysokej úrovni.

 

Zľava so Sphere: 10 %, 15 % VIP

zľava platí aj na obedové menu

www.stefankabypulitzer.sk

 

 

Flexity eshop

Flexity je miesto pre skutočných milovníkov pohybu, najmä jogy, pilates, pole dance, fitnes, jumping, aerial, acrojogy a podobne. Prinášame na trh materiály a produkty, ktoré milujú nielen vaše telo ale aj prírodu. Produkty sú vyrábané z ekologických materiálov čím prispievajú k znižovaniu znečistenia našej spoločnej planéty. Okrem podložiek na jogu, obalov na jogamatky, ponožiek na jogu a oblečenia u nás nájdete mnoho pomôcok a doplnkov, ktoré posunú vaše cvičenie na vyššiu úroveň.

Zľava so Sphere: 8%, 15 % VIP, young

www.flexity.sk

 

HRAD STREČNO, BUDATÍNSKY HRAD, OBJEKTY ĽUDOVEJ ARCHITEKTÚRY ČIČMANY, MÚZEUM DOPRAVY RAJECKÉ TEPLICE, EXPOZÍCIA JÁNOŠÍK A TERCHOVÁ

Príďte sa pozrieť na historickú pamiatku Žiliny, stredoveký hrad, či rôzne expozície. U nás objavíte čaro histórie. 

 

Zľava so Sphere: 10 %, 15 % VIP

www.pmza.sk