Novinky

 

CLASSIC RESTAURANT&PUB 

V roku 2010 si majiteľ Classic restaurant & pub splnil sen a prenajal si malú krčmičku, z ktorej sa plynúcimi rokmi a niekoľkými rekonštrukciami stalo miesto, kde si môžu v domácom prostredí zákazníci vychutnať classicu ako sú bryndzové halušky, pečené rebrá, či cesnačku v bosniaku. K tomu čapované pivo ocenené certifikátom kvality za vynikajúcu starostlivosť o pivo a jeho čapovanie. Aj po 8 rokoch sa vám môže stať, že vás bude obsluhovať alebo jedlo pripravovať sám majiteľ. Okrem iného si večer môžete vychutnať jedlo napríklad aj pri zaujímavých športových prenosoch či stolnom futbale. Teší sa na vás vždy usmiaty personál.

Zľava so Sphere: 10 %, 15 % VIP

www.classicpub.sk

 

  

ZLATNÍCTVO MARLEN GOLD

Nová kolekcia zlatých detských náušničiek. Možnosť výberu farby kameňa, farby zlata. Príďte si vybrať do našich predajní a potešte svoje deti. 

 

Zľava so Sphere: 5 až 15 %

www.marlengold.sk

 

 

Leto plné zážitkov v Šport hoteli na Donovaloch.

Donovaly sú ako stvorené na krásnu rodinnú dovolenku na Slovensku! Nájdete tu mnohé atrakcie pre malých aj veľkých návštevníkov. Pre detičky na Donovaloch pribudli popri tradičných Habakukoch – Dobšinského rozprávkovom svete ďalšie atrakcie. Novinkami sú Donovalkovo – hlavné mesto detí, kde majú detičky možnosť hrať sa v zmenšeninách reálnych domov, zapožičať si kostýmy, či dokonca pohladkať a nakŕmiť rôzne zvieratká. V Šport hoteli Vás zase čaká veľký detský kútik a nádherné vonkajšie ihrisko s preliezkami, pieskoviskom a šmykľavkami. 

Navyše počas leta ubytujeme jedno dieťa do desať rokov úplne zdarma! Tak neváhajte a príďte si užiť nádhernú dovolenku na Slovensku.

 

Zľava so Sphere: 10 %

www.hotelsport.sk

 

 

HODINKY.SK - spoznajte kvality kolekcie Tissot Chrono XL

Do druhej polovice roka vstúpil Tissot s niečím naozaj veľkým. Debutujúca kolekcia Chrono XL prichádza na trh so šiestimi pánskymi chronografmi, ktoré patria k najväčším a zároveň vzhľadovo najvydarenejším modelom, aké kedy švajčiarska značka vyrobila.

V ponuke Hodinky.sk nájdete kompletnú sériu Tissot Chrono XL vrátane verzií s elegantnými oceľovými náramkami a vintage prevedení s prírodne opracovanými koženými remienkami. Špecialitou je edícia venovaná 104. ročníku Tour de France. Samozrejmosťou u všetkých modelov sú zafírové sklíčka a vodeodolnosť 100M.

K hodinkám zo série Tissot Chrono XL poskytujeme jedinečný balík starostlivosti, pozostávajúci z VIP servisu, predĺženej záruky a možnosti vrátenia tovaru v lehote až 12 mesiacov.

 

Zľava so Sphere: 5 %

www.hodinky.sk

 

HOTEL PLUS

Hotel Plus*** ponúka výhodné ubytovanie v Bratislave, len 2 km od letiska M.R.Štefánika a 700 metrov od nákupných centier Avion a Ikea. Je veľmi dobre dostupný z diaľničného obchvatu ako aj mestskou hromadnou dopravou z hlavnej vlakovej a autobusovej stanice. Kapacita hotela je 220 lôžok. Ubytovanie je možné v rekonštruovaných izbách (Štandard Plus**), ale aj cenovo výhodnejších bunkách (Studio), vhodných najmä pre rodiny a malé skupiny.

 

Zľava so Sphere: 10 %, 13 % VIP, young

www.hotelyplus.sk