Novinky

 

HOTEL ENCIÁN***

Nádherný hotel, ktorý dýcha tradíciou, poskytuje príjemnú atmosféru v súznení  s oddychom a športovými aktivitami. V Hoteli Encián *** si dávame záležať na dokonalej spokojnosti hostí, ako aj na kvalite poskytovaných služieb. Ako jediný v okolí ponúkame poľovnícke špeciality z vlastného revíru spolu s inými gastronomickými zážitkami. Nádherný wellness, pohodlné izby a útulné spoločenské priestory, ako aj vonkajšie a vnútorné terasy sú predurčené k usporiadaniu Vašich firemných akcií či k dokonalému relaxu pre celú Vašu rodinu. Hotel Encián***  „ je miesto kam patríš.“

Zľava so Sphere: 10 %

www.hotel-encian.sk

 

   

PLANEO Elektro

PLANEO Elektro je obchodnou značkou spoločnosti FAST PLUS, s.r.o. a predstavuje sieť maloobchodných predajní s elektrospotrebičmi svetových výrobcov a značiek. Spoločnosť FAST PLUS, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu ako veľkoobchod a priamy dovozca v oblasti elektrospotrebičov už od roku 1997, čím vytvára pre sieť PLANEO Elektro dostatočne stabilné a silné zázemie, tak aby mohlo byť schopné konkurovať službami, cenami a sortimentom elektrospotrebičov. Do nášho sortimentu patria výrobky, akými sú kombinované chladničky, jednodverové chladničky, americké chladničky, vinotéky, zhora plnené práčky, spredu plnené práčky, sušičky bielizne, sporáky, vstavané spotrebiče (varné dosky, rúry, chladničky, umývačky, mikrovlnné rúry a pod.), LCD LED televízory, plazmové televízory, domáce kiná, DVD prehrávače, DVD rekordéry, malé domáce spotrebiče ako sú mikrovlnné rúry, mixéry, šľahače, roboty, kuchynské váhy, vysávače, žehličky, fény, kulmy, žehličky na vlasy, holiace strojčeky, epilátory, strihače vlasov, kávovary, rýchlovarné kanvice, hriankovače, toastovače, sušičky ovocia, mlynčeky, odšťavňovače, ale aj  herné konzoly a kancelársku techniku (stolné počítače, notebooky, netbooky, tablety), mobilné telefóny, smartfóny a takisto aj široký výber príslušenstva k bielej, čiernej alebo IT technike. 

Zľava so Sphere: 3 až 5 %

www.planeoelektro.sk

LUISA SPAGNOLI

Nové jarné kolekcie na vás čakajú v butiku Luisa Spagnoli Eurovea.

Zľava so Sphere: 10 %, 12 % VIP

www.luisaspagnoli.sk

 

VINOTÉKA MATYŠÁK

Rodinné vinárstvo Petra Matyšáka bolo založené v roku 1991 v Pezinku. Moderné vinárstvo bolo postavené v roku 2002 v pezinskej časti Glejovka. Pivnica je vybavená najmodernejšími technológiami, ako sú napríklad vinifikátor Gioiello, fľašovacia linka značky GAI, ktoré umožňujú produkciu vín najvyššej kvality. V roku 2006 vo vinárstve pribudla samostatná pivnica na zrenie vína v dubových a v barikových sudoch. Ročná produkcia vinárstva je v objeme 30 000 hl, pričom disponuje najväčšou spracovateľskou kapacitou s regulovaným chladením v objeme 18 000 hl. Kvalitná surovina pochádza od popredných pestovateľov hrozna,  najmä však z najlepších honov Malokarpatskej a Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti. Spoločnosť VÍNO MATYŠÁK získala od svojho vzniku množstvo ocenení na prestížnych medzinárodných súťažiach. V ponuke vinárstva sú okrem kvalitných vín aj sekty, sýtené a likérové vína, destiláty, likéry a nealkoholické nápoje. Sieť vlastných vínoték na 14 miestach na Slovensku sprístupňuje verejnosti celé portfólio. Rodinný podnik ponúka aj výnimočnú gastronómiu v Hoteli Matyšák v Bratislave a v reštaurácii Vinum Galéria Bozen v Pezinku, ale aj v samoobslužnej reštaurácii v poliklinike na Kramároch. Poslednou novinkou v portfóliu rodinného vinárstva Petra Matyšáka je ponuka  vysokokvalitných mäsových výrobkov z vlastnej produkcie.  

Zľava so Sphere: 10 %

www.vinomatysak.sk

BROŠNE SKVOST

AKO VZNIKOL SKVOST

Zmysel pre tradíciu spojený s láskou pre súčasnú eleganciu ovplyvnili Luciin vlastný štýl. Milujúc farby a vzory, volila najradšej jeden výrazný šperk, ktorý by doplnil jej outfit, najradšej brošňu. Jeden povestný večer si pripla starožitnú brošňu na  novú hodvábnu blúzkou od dizajnéra ... a v priebehu niekoľkých  minút ťažký šperk roztrhal jemnú látku. Lucia pozrela  so slzami v očiach na svoju kamarátku a vyhlásila: "Vytvorím brošňu tak ľahučkú, že bude radosť pripnúť ju aj na tú najjemnejšiu látku! " Tak sa zrodila myšlienka na SKVOST. Lucia vytvorila prvú, nádherne ľahulinkú, brošňu v roku 2012, a navždy zmenila koncept brošní, ťažký iba ich ligotavým dedičstvom... Luciinou gracióznou ambíciou je ukázať módnemu svetu ako, znovu, nosiť brošňu s gráciou!

 

Zľava so Sphere: 15 %

www.skvost.co